Firefox - jak ukryć folder pozostałe zakładki

Kasując zakładki w starym folderze również kasują się w nowym,dlaczego ?.

Tego nie wiem, u mnie zakładki zachowują się niezależnie.

Przed skasowaniem:

Po skasowaniu:

U mnie to tak wygląda:


Folder “Zakładki” sam utworzyłem i do niego skopiowałem folder “Pozostałe zakładki”

To teraz klik lewym na dolny folder “Pozostałe zakładki”, zaznacz wszystkie zakładki jakie pojawią się w prawej części okna i usuń. Nie powinno mieć to wpływu na zakładki skopiowane do górnego folderu o tej samej nazwie.

Jak skasowałem 2/3 zakładki to jednak zostały usunięte z nowego folderu…
edit:
Jednak wcześniej źle skopiowałem :wink: teraz poprawnie skopiowałem(tylko strony) i usunąłem stary folder (trwało to z 5min).

Nie nabijam się z Kolegów, ale… - od FF 57 pojawiły się “Pozostałe zakładki” i nawet można było to usuwać, potem nie, gdyż to nie jest samodzielny folder, tylko wspólny. Gdy FF wymyśliła dodać folder pozostałe zakładki do menu dodawania do zakładek jako domyślny, albo sobie klikaj inne - szlag trafił wielu. Przynajmniej od roku był o to alarm…
A Wy wymyśliliście dzisiaj problem :wink:
Ten folder nie jest usuwalny. Można dodatkiem ustawić sobie folder zapisywania zakładek i lokalizację zakładek. https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/default-bookmark-folder/
Na pasku, czy gdzie tam, nawet dać tam automatyczny zapis.

1 polubienie

Od kilku dni jestem na świeżym systemie/FF/kompie i nie było folderu “Pozostałe zakładki” do wczoraj. Na starym kompie pamiętam był ten folder,ale po lewej stronie i to mi pasowało :stuck_out_tongue: . Z tego co teraz zauważyłem to znów się ten folder pojawił bo dodałem od tego czasu kilka zakładek i dodały się do “Pozostałe zakładki” zamiast do tego nowego folderu. Przerzuciłem wszystkie dzisiejsze zakładki do nowego folderu i folder " Pozostałe zakładki" znikł. Gdy chcę dodać nową zakładkę to ‘domyślne’ jest ustawiony nowy folder i oby tak zostało :slight_smile: .

To dopiero od Firefox 85 ma się pojawiać, można z prawego przycisku myszy odznaczyć “pozostałe zakładki”.

obraz

1 polubienie

Witam, mam ten sam problem ‘Pozostałe zakładki’ - nie da rady go usunąć !!!
POMOCY

Poczekaj do 26 stycznia, w Firefox 85 ukryje się sam jako bug w wydaniu 84.0.2 lub sam ręcznie ukryjesz:

Firefox - jak ukryć folder pozostałe zakładki (post 28)

Nie da się. Nie ukryje ręcznie. Mam dwa dni FF 85 i po kiego mi to other?

Na Windows 7 uaktualnienie FX 84.0.2 do FX 85RC1 ukryło folder samo z siebie z paska zakładek.

Jak dla kogoś za trudno jest użyć tego menu w Firefox 85 to już nie mój problem:

I nie sztuką jest twierdzić, że 100% zainstaluje samodzielnie wydanie RC z folderów “ftp” candidates.

Na windows 10 nie ukryło w firefoxie 85.

Zrób to samo co ja zrobiłem ;). Załóż nowy folder i przerzuć wszystkie zakładki wtedy “Pozostałe zakładki” znikną. Nowe zakładki dodawaj do tego nowego folderu :+1:.

ale jak ? ‘Pozostałe zakładki’ są puste (wszystko usunąłem) i dalej to samo …zak%C5%82

Folder z tych ustawień ze screena nie zniknie, ale zniknie z paska w przeglądarce ;).

no niestety nie znikł zak

dodałem nowy folder, przekopiowałem do niego pliki z tego ‘Pozostałe zakładki’, potem usunąłem z niego wszystko … i dalej ON tam jest na przeglądarce …

Teraz dodaj jakąś stronę do nowego folderu z zakładkami i folder z paska powinien zniknąć.

Próbuje … i dalej to samo, nie zniknął :frowning_face: