Firefox - jak ukryć folder pozostałe zakładki

Witajcie,

wczoraj jeszcze tego nie widziałem a dziś po odpaleniu FF pojawił się folder Pozostałe zakładki jak można go ukryć ?. Ten folder może i wcześniej był ale na pewno nie po prawej stronie. Nie można go przesunąć ani usunąć. W opcjach “Dostosuj” na pasku są tylko elementy paska zakładek.

Kliknij go - zapewne masz tam zapisane jakieś zakładki. Usuń je wszystkie, a folder też zniknie.

Tam chyba są wszystkie moje zakładki ? a zakładek nie chciałbym usuwać tylko ukryć/przesunąć ten folder.

Może wystarczy, że ukryjesz pasek zakładek (Ctrl+Alt+B)?

Nie ma takiego skrótu. Chyba,że chodziło Ci o Ctrl+shift+B to wtedy owszem ukrywa się,ale cały pasek…

Czy posiadasz FF ? czy u Ciebie ten folder również się tam znajduje ?.

Tak, folder się pojawia, jeśli umieszczę w nim jakąś zakładkę. Gdy jest pusty - znika.

menu- dostosuj-swobodny dostęp, po prostu przesuń w dół

nie chce mi sie wycinac :slight_smile:
wszystko się mieści

@anon67650823 Ja nie mam folderów z zakładkami wszystko trzymam w jednym :stuck_out_tongue: . On też się pojawia po prawej ?.

@jajecpl W opcjach Dostosuj nie mam opcji przesunięcia w dół. Jest tylko elementy paska zakładek,ale wtedy znikają mi zakładki na pasku.

Dokładnie tak samo - dodałem jedną zakładkę i się pojawił:

Masz różowy pasek, kończę rozmowę.

A możesz go przesunąć/ukryć ?. Jeszcze wczoraj tego nie miałem…Moje wszystkie zakładki są w ‘Pozostałe zakładki’ :neutral_face: .

Jesteś zalogowany w FF? to przeinstaluj. a wcześniej wywal cały katalog. FF przywraca sie w 5 minut. Razem z dodatkami. Nie wiem gdzie w windows jest katalog , ale goole pokaże

Nie. Znika tylko wtedy jak go opróżnię.

Ja również. Nie przypominam sobie, żeby wcześniej był. A dziś się pokazał, z dwoma zapisanymi stronami. Usunąłem je i folder zniknął.

Zawsze możesz je przesunąć w inne miejsce, do innego folderu.

Nie jestem zalogowany w FF. Robiłem przywracanie danych ze starego komputera jakiś tydzień temu i wszystko było w porządku do dziś :wink: ten folder chyba po prostu pojawia się po jakimś czasie…Na starym FF z tego co pamiętam było to po lewej stronie.

To sie /zarejestruj/zaloguj (zapisz dane logowania)i będziesz miał spokój na kilka lat.
Osobiście polecam Operę, ale …FF tez dobry

1 polubienie

Aktualizacji żadnej nie było a poważne zmiany są wprowadzane.

Tylko jak to zrobić aby nie zepsuć ?. Gdzie ten nowy folder utworzyć ?.

Wole to jednak trzymać offline :wink:

I pewnie nie masz telefonu z androidem ? I jesteś offline, ech dzieci.

Zakładki -> Wyświetl wszystkie zakładki

Masz tam coś takiego, co się nazywa “Pasek zakładek”. Prawy klawisz -> Nowy folder… -> Nazwij go jak chcesz

Screenshot_20210105_225513

Powinien się pokazać nowy folder na pasku zakładek, po lewej stronie (jeśli nie masz żadnych innych zakładek na pasku).

Przenieś do nowego folderu wszystkie swoje zakładki i sprawa załatwiona.

Nie potrzebuje na telefonie synchronizacji z danymi komputera.

Zrobiłem wszystko i już mam wszystkie zakładki w nowym folderze i przesunąłem go na lewą stronę. Teraz żeby pozbyć się tego starego folderu ‘Pozostałe zakładki’ muszę ręcznie kasować każdą stronę/zakładkę(10tyś+) ?.

edit:
Usuwanie jednak nie działa gdy kasuje w starym folderze to dane również kasują się w nowym.

Prościej będzie, jeśli wejdziesz z powrotem w Zakładki -> Wyświetl wszystkie zakładki, potem klikniesz na “Pozostałe zakładki”. Po prawej wyświetlą się zapisane zakładki. Kliknij na jedną z nich, potem Ctrl+A i masz zaznaczone wszystkie, łącznie z podfolderami (jeśli używałeś folderów). Dalej już chyba wiesz co trzeba zrobić? :wink: