[firefox] Link w nowym panelu

Po krótkiej przerwie w moim “surfowaniu” ponownie zainstalowałem firefoxa 1.0 i nie moge ustawić opcji tak żeby każdy link (nie podstrony) był otwierany w nowym panelu a nie tak jak teraz w nowym oknie.

naciśnij srodkowy klawisz - czyli rolkę. Jeśli masz na myszce.

Tak się składa że nie mam. A nie da sie tego jakoś w opcjach jak mialem poprzednia wersje robil to bez problemu.

Witam,

używam Mozilli 1.7.3, ale pewnie będzie podobnie:

Edycja->Preferencje i tam

Nawigator->Panele i tam masz dwie opcje umożliwiające otwieranie w nowych panelach.

Mozilla 1.7.7 to nie to samo co Mozilla Firefox. Owszem jest w opcjach coś o panelach a dokładniej : “Otwieraj odnośniki z innych aplikacji” i mamy do wyboru czy w noym oknie czy panelu ale to są odnośniki z innych aplikacji a nie odnośniki ze stron. Jak to jest możliwe że we wcześniejszych wersjach nie było z tym problemu ??

Dokładnie to będzie : Narzędzia> Opcje>Zaawansowane>(zjeżdżasz troche na dół) i w okienku "Otwieraj odnośniki z innych aplikacji w:"zaznaczasz “ostatnio aktywnym oknie/panelu”

Witam,

a tak z ciekawości tylko zapytam, czy tam gdzie podałem nie ma w FF groupbox-a Otwórz strony w nowym panelu zamiast w oknie, jeżeli:? Bo w Mozilli właśnie tu są opcje pozwalające podpiąć trzeci przycisk myszy lub odpowiednią kombinację klawiszy badź klawisz+mysz.

Damin caly czas mam to włączone właśnie i ciągle włącza nowe okna w pozostałych ustawieniach jest to samo :shock:

Rozszerzenie Tabbrowser Preferences.