FireFox - mało inteligentny manager haseł

Witam,

Używam managera zapamiętanych haseł + wtyczka Secure Login. W tej chwili, jeżeli uruchamiam przeglądarkę i w sesji pozostały jakieś karty ze stronami do których manager posiada zapamiętane hasła, to od razu wyskakuje okno dialogowe z prośbą o podanie hasła głównego. Jest to strasznie denerwujące, bo FireFox potrafi pytać o hasło główne nawet kiedy nie mam otwarte karty ze stroną zapamiętaną przez manager. Sprawa wygląda jeszcze gorzej jeżeli w sesji jest kilka stron które zapamiętał manager, wtedy muszę wpisywać kilka razy hasło główne i na nic zda się przycisk “Anuluj” bo FireFox z uporem maniaka będzie co chwile prosił o hasło główne. Czy da się tak zrobić aby manager działał jak ten z Opery, czyli aby pytał się o hasło tylko wtedy kiedy CHCĘ się zalogować klikając w przycisk kluczyka?

Pozdrawiam

No to wyłącz to hasło główne i tyle …

No tak tylko że teraz każdy kto zasiądzie do mojego komputera może się zalogować na moje konta. Chcę żeby było hasło główne ale żeby firefox pytał się o nie tylko wtedy kiedy chcę się zalogować na danej stronie - identycznie jak manager haseł opery

Zmień na Lasstpass https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/8542/

Jakoś nie mam zaufania do trzymania swoich haseł w chmurze :stuck_out_tongue: