Firefox nie działa, ale IE i Opera - tak

Witam.

Problem wygląda mniej więcej w taki sposób.

Miałem na kompie pare wirusów - trojana Win32/Kryptik.WP i jakieś robaki. Wygląda na to, że zostały one usunięte. Posiadam nod32 i Firewall Kaspersky Anti-Hacker.

Przed usunięciem wirusów robiłem zabiegi za pomocą hijack this

Użyłem wtedy Spyboot Search and Destroy. Znalazł 35 pozycji i je naprawił. Po tym wszystkim zrobiłem scan. nod32 znalazł 3 wirusy i je usunął. Dziś zrobiłem scan jeszcze raz i znalazł 4 wirusy z czego 2 należały do plików związanych z spybotem, 3 brzmiał tak: odmiana Win32/Kryptik.WP trojan , 4 usunął. Z tym trojanem nie mógł sobie poradzić. ale po zrobieniu kolejnego scanu nie wykrył go. tak jakby zniknął. za to usunął jakiś inny związany ze spybotem.

Wszystko działa tylko nie Firefox. Sama przeglądarka się uruchamia, choć nie zawsze. Czasami wyskakuje komunikat, że już jest wł i musze ręcznie kończyć proces w MZ. Wtedy dopiero wł się przeglądarka, ale cały czas “wczytuje” strone, ale wczytać jej nie może.

Sprawdzałem czy to wina firewalla, ale on zezwala na aktywność Firefoxa tak samo zapora windowsa - firefox jest jako wyjątek.

Odinstalowywałem Firefoxa z 15 razy i nic.

Jeżeli ktoś wie jak mi pomóc to proszę o odpowiedź. Jestem kompletnie zielony w te klocki, więc proszę pisać jak do dziecka :stuck_out_tongue:

Dziękuje z góry

ta porada na pewno pomoże. z reguły jest to najszybszy, najpewniejszy i najbardziej przyjazny dla użytkownika sposób na poradzenie sobie z różnego rodzaju problemami z którymi poradzić sobie nie możemy :slight_smile:

post890131.html?hilit=instalacja%20windows#p890131