Firefox - nie działa video na testowej www

tak w ogóle, to ja używam ff portable i od tzw. “zawsze” kolejne wersje otrzymuję tylko przez wymianę katalogu firefox (po rozpakowaniu exe-ków instalacyjnych firefoxa i wklepaniu ich do poprzedniej wersji ff)

I teraz tak:
w moim 52.2 esr zamieniam katalog firefox na ten z wersji 52 EME free - więc mam 52 EME free i nie mam już primetime, ani silverlight (ale ocalało shockwave flash) i żadne video na efilmy.tv nawet nie chce uruchomić się. Pisałem o tym już, że na 52.x.x video uruchamia się u mnie tylko wówczas gdy jest włączone primetime.Czy primetime uruchamia tylko video z DRM, czy także z DRM…?

Mnie wideo na wersji portable Firefoksa z podmianą zawartości tamtego katalogu Firefox na tą z EXE “DRM Free” - to video “Trumbo” się odpala strumieniowo, przeglądarka nie ma w wtyczkach Primetime / webvine.

Bark ikony łańcucha że ten film jest zabezpieczany (na wersji 38, 52 i 54 (nowsze Windows)), brak komunikatu że nie mogę obejrzeć tego wideo.


Chyba więc trzeba by postawić jakiś XP SP3 jednak do dalszych testów na wirtualnej maszynie, widać w kodzie Firefoksa jest coś co na Windows 7 pozwala lepiej oglądać multimedia czego nie można użyć w XP.

gdy patrzę na zawartość katalogow firefox np. w 41.0.2 (pozwala u mnie na download filmów) i w 52 (nie pozwala) - to widzę, że bardzo różnią się plikowo.
Więcej: robiąc z 52 portable --> 41.0.2 portable i porownując ich prefs.js - nie widze żadnej linii, która może być powodem różnicy w zachowaniach. Czyli problem leży w różnicy w “budowach plikowych” katalogow firefox obu wersji. I w tym, że srodowiskiem jest xp. Może więc masz rację: xp.

Najprawdopodobniej, po prostu jakiegoś modułu nie ma dla XP np. jak kiedyś opisywali komunikat “że już są jakieś procesy otwarte i czy wymusić zamknięcie”, na XP nie było oficjalnego opisanego API, więc ten moduł nie pracuje jak zainstaluje się przeglądarkę na XP.

objawienie: :slight_smile:
nagle zobaczyłem, że - na tym portalu filmów - dla ff 52.2.1 działa i netvideohunter, i IDM, ale np. wowczas gdy odtwarzaczem jest -> streamplay.cc (zawsze nad filmem jest napis o odtwarzaczu).
np. --> http://tinyurl.com/y6w5gsmz
Wniosek z tego taki, że nie działa download (poprzez netvideohunter, i IDM), gdy odtwarzaczem jest --> streamango.com - a to jest zdaje sie odtwarzacz dla zdecydowanej wiekszości filmów na tym portalu.
Pomaga wowczas ff 38…- 41…