Firefox nie instaluje dodatków

Witam. Od dłuższego czasu a może nawet od prawie zawsze nie chcą mi się instalować dodatki :frowning: Jak już to jakieś które mają własny instalator, albo instalują się razem z programem. Kiedyś wyszukałem w :google:

Jaka wersja Firefoxa?

Nie masz przypadkiem Visty???

viewtopic.php?f=7&t=243940

Zapoznałem się z tym tematem tores, ale niestety nie pomogło :frowning: Nie mam Visty, Firefox 3.0 RC1, ale to nie wersji wina! Kiedy miałem FF2.0 też się nie instalowały :frowning:

W takim razie załóż nowy profil i zobacz, co na nim będzie się działo.

Na innych kontach w moim XP`ku chodzą (czyli w innych profilach), ale ja właśnie chcę mieć te dodatki na swoim profilu :frowning:

W dniu 05.07.2008 , o godzinie 17:18 został dopisany post przez Darth

Witam. Przypomniałem sobie o programie MozBackup i takie mam pytanie: Czy jak zaznaczę wszystko mój FF będzie identyczny jak kiedyś? Czy po przywróceniu starego profilu dodatki będą już chodzić?

Koniecznie wykonaj dokładnie Standardową Diagnostykę.

Jeśli zrobisz kopię profilu za pomocą MozBackup, a następnie ją przywrócisz to problem może nadal występować. Moim zdaniem najlepiej stwórz najpierw nowy profil, w tym celu:

Start - Uruchom - wpisz “firefox -profilemanager” (bez cudzysłowu) i w okienku utwórz sobie nowy profil. Sprawdź, czy wszystko działa prawidłowo, a następnie ze starego profilu wyeksportuj sobie zakładki i inne potrzebne rzeczy. Po tych wszystkich operacjach możesz jeszcze raz włączyć Profile Managera i skasować stary profil.

Mam nadzieję, że ten sposób pomoże, jeśli będziesz miał problem z przerzuceniem czegoś na nowy profil to pisz.

Pozdrawiam. :smiley:

Halo Szyna21 - to są elementy Standardowej Diagnostyki właśnie.

Szyna27 , ale jak te dane przerzucić?

Wszystko masz w opisie standardowej diagnostyki, do której linka podał Ci VPN.

Pomocy! Dzisiaj mi się zawiesił komp, zrestartowałem, włączam FF a tu ten nowy profil który założyłem! Sprawdziłem czy tam ten stary nadal istnieje to jest tylko Default czyli starych rzeczy nie ma! Pomocy!

Zobacz tutaj: http://www.mozillapl.org/forum/about-24067.html

Ale nie tylko zakładki zniknęły! Cały FF się zresetował!

P.S W katalogu z profilami Fx zauważyłem, że są 2 defaulty i jeden Darth (Czyli ten nowy profil który ostatnio stworzyłem) lecz w menadżerze profili FF jest tylko jeden default zresetowany!

No to przywróć wybrane elementy profilu kierując się wskazówkami:

http://mozillapl.org/wiki/Przywracanie_ … go_profilu

  1. Ale który default jest ten stary?

  2. Ale w menedżerze profili profil Darth jest defaultem to może Darth jest nieaktywny i przeniósł dane do jednego z defaultów?

A mi się pytasz? Poznaj po zawartości lub dacie/godzinie utworzenia plików/folderów.

Już wiem który to jest ten stary, ale pozostał mi 1 default i 1 Darth a ja właśnie nie wiem czy Darth nie przeniósł się do defaulta ;/ Bo teraz natomiast mam dylemat: Gdzie przekopiować pliki ze starego profilu? ;/