Firefox - nie moge zapisywać plików graficznych

Hej

Mój problem polega na tym, że jak chce zapisać jakiś plik graficzny z internetu na dysk, to zawsze klikałem prawym i zapisz obrazek jako…

Teraz też tak robię, ale ten plik wcale się nie zapisuje.

Proszę Was o pomoc.

Voldemord

Wyskakuje Ci okno pobierania plików? Może po prostu plik zapisuje się w innym miejscu.

Soinariz sprawdź w opcjach czy nie masz zapisywania np. w moje dokumenty oraz czy nie masz wyłączonego pokazywania się menadżera pobierania plików.

Pobieranie plików mam ustawione na pulpit, nawet przed zapisaniem pokazuje mi sie okienko gdzie zapisać…

a od pobierania nigdy mi się nie pokazywało, bo z takim obrazkiem to długo nie schodziło…

sam już nie wiem co to może być :confused:

Otwórz okno pobierania plików podczas, gdy plik chcesz ściągnąć i zobacz czy czasem nie wyskakuje tam jakiś błąd.

Nic nie wyskakuje :?

Voldemord przeinstaluj firefoxa, usuń jego pliki, wycyść rejestr i pobierz go STĄD

Piwollo przeinstalowanie nic nie pomoże jeśli zostanie na dysku jego profil, a podczas odinstalowywania pliki profilu nie są usuwane.

jeśli chcesz całkowicie usunąć - reinstalować FF, to wystarczy, że usuniesz ręcznie pliki jego profilu:

C:\Documents and Settings\{nazwa_konta_windows}\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox

uwaga - katalog Dane aplikacji jest katalogiem ukrytym

pamiętaj, podczas tej operacji tracisz zakładki, cookies, zainstalowane rozszerzenia i wszystkie ustawienia.

Nie wiem dlaczego wy proponujecie usuwanie całego profilu, łącznie z ustawieniami, zakładkami. To nie jest dobre wyjście! Dobrze, że jeszcze formatu dysku nie zaproponowaliście. Wystarczy usunąć plik downloads.rdf w katalogu profilu (ścieżkę podał wyżej grzegorzch ). Można naprawić problem nie pozbawiając się ustawień i zakładek.