Firefox nie otwiera stron interia.pl

Nie ustawiałem żadnego stronicowania

A to jest screen z drugiego mocniejszego komputera (i5-4690k, 16GB RAM, SSD Samsung 840 EVO itd), bo akurat mam go pod ręką klik

Na laptopie (ACER 5820TG - 6GB RAM) też mam WIN 10 64bit oraz dysk SSD, przez co komputer się nie muli ale jak pisałem karty Interii nie otwierają się na obu komputerach

Nie pamiętam od kiedy to się dzieje ale raczej od niedawna

 

To mam dużo słabszy sprzęt i interia wchodzi. Ale ja mam te 2000MB stronicowania ustawione na sztywno, bo aplikacje tego potrzebują. Ustawienie na sztywno zapobiega fragmentacji pliku wymiany i jest OK.

Pytanie jest tylko o rozszerzenia, bo pewno tak jak ja masz na sprzętach takie same oprogramowanie, czyli firefoxy i dodatki do nich takie same. Nie możesz wyłączyć niektórych, a niektóre zmienić?

Ghostery zamiń na Disconnect. Adblock Plus zamień na uBlock Origin i pozostawisz tylko filtry Easy List, Anti Adblock Killer, Malware domains i  POL: polskie filtry do Adblocka i uBlocka‎.

Stawiałbym na to, że FlashStoper robi Ci problemy. Wyłącz - sprawdź. Nawet pogodynka Forecastfox może coś zakłócać.

Pisałem parę postów wyżej że nawet przy odpalonym firefoxie bez dodatków efekt jest ten sam

To weź pod uwagę, że w trybie awaryjnym (bez dodatków), to tylko wyłączane są rozszerzenia i motywy. Co masz w pomoc, informacje dla pomocy technicznej, about:plugins? Można skopiować tekst.

Nie chce mi się już walczyć z ta Interią, po prostu chyba przejdę na inny portal albo na Chroma … :frowning:

 

Dzięki wszystkim za pomoc

Napisałeś że zmieniłeś dns na routerze. A w ustawieniach protokołu TCP/IP v4 w polu dns masz ustawiony adres bramy domyślnej (routera)?

może zmieńcie dns na open dns podejrzewam że dns od isp nawalają :slight_smile: Dziwne u mnie jakoś działa fakt że na slimjet :slight_smile: no i open dns używam od lat. dns warto wpisać recznie w ustawieniach karty bo routery na fabrycznym firmware nie zawsze inne dnsy przyjmują.

Interia już działa prawidłowo, naprawili.

Rzeczywiście działa, czy ktoś wie w czym był problem?

 

Chwilę dziś pracowałem na Chromie i muszę przyznać że jest od dużo szybszy, może na stałe się na niego przesiądę…

 

Jeszcze raz dzięki wszystkim za zaangażowanie i pomoc.

temat do zamknięcia