Firefox nie otwiera stron interia.pl

Witam

Od jakiegoś czasu mam problem z otwieraniem stron z interii. otwierają się one niejako puste, niejako “strona nieznana”.

Nawet odświeżanie nic nie daje tylko dopiero potwierdzenie adresu enterem w pasku adresu.

Czyściłem historię, ciasteczka, uruchamiałem bez dodatków i nic to nie dało.

Proszę o pomoc

 

Przesyłam screeny

pozdro

 

01.jpg

02.jpg

03.jpg

Jakiego masz antyvira? Spróbuj go wyłączyć na chwilę i sprawdź czy strona się ładuje.

Avasta

Zdarzało mi się wielokrotnie, że Avast blokował internet ale niestety nie tym razem

 

Wyłączyłem i nie ma różnicy.

Przeinstalowałem Firefoxa i też nic

A moim zdaniem to Adblock (w jakieś tam wersji).

na pierwszym screenie jest to samo ale Firefox jest uruchomiony bez dodatków

https://forum.dobreprogramy.pl/raport-obowiazkowy-farbar-recovery-scan-tool-529695t/

adwcleaner i mbam powinien załatwić sprawę masz jakiś syf na pC :slight_smile:

Przeskanowałem mbam i nic nie znalazł.

 

Wklejam raporty

 

http://www.wklej.org/id/2998797/

http://www.wklej.org/id/2998799/

Mam to samo od kilku dni na różnych komputerach, więc to wina interii.

Co Wy macie na swoich komputerach, że Wam się interia nie ładuje prawidłowo? U mnie na trzech komputerach idzie jak burza, tylko, że ten spam chłam jest nie dla mnie. Pewnie za stary jestem.

Pewnie problem ma dostawca internetu, że jego klienci mają problem. U mnie multimedia i spoko. Mam ublock origin + disconnect i interia wchodzi bez mydła. A powinien być jakiś szlaban.

a54d40def702d5b2med.png

U mnie jest ten problem na obu komputerach.

Strona główna włącza się bez problemu, problem występuje jak otwieram strony w nowych kartach.

 

Nie chodzi o to czy na Interii chłam czy nie, po prostu jest z tym problem.

 

Internet również z Multimedia

U mnie podstrony interia w nowych kartach otwierają się prawidłowo. Czyżby to był problem z routerem? To jedyne jest wspólne, żeby na różnych komputerach był taki sam błąd z wyświetlaniem strony.

a.txt

Z ciekawości sam sprawdziłem u siebie. Na przeglądarce Cyberfox x64 bazującej na ostatniej wersji Firefox 50.1.0 faktycznie przy ładowaniu podstron w tle na 5 uruchomionych kart Interii, 2 się nie załadowały. Za to na najnowszej nocnej kompilacji Firefoksa 53 już wszystkie się załadowały bez kłopotu. Testowane na tym samym komputerze, internet Multimedia:

5914371678.png

Na telefonie z Androidem i mobilną Operą nigdy nie zauważyłem takiego problemu. Być może obecna wersja Fx ma jakieś małe kłopoty pod tym względem.

Ja korzystam z wersji beta FF 51.0.10 i też ładują się podstrony - sprawdzałem główną i 4 podstrony otwierane w nowych kartach.

Na moje współdzielone łącze 100Mbs mam w chwili obecnej, na ten sam hosting:

5914635534.png

W slimjet tak samo otwiera się interia i kolejno 5 podstron w nowych kartach:

9ef86559378bc067med.png

Jakby nie było, - albo jakiś soft blokuje, albo to na innym poziomie

Sprawdź na innej przeglądarce najlepiej Opera bo ma wbudowany VPN i sprawdź DNS czy jak zmienisz np. na openDNS to będzie to samo.Bo może masz jakieś zawalone serwery DNS.Najlepiej zmień DNS na routerze https://www.opendns.com/setupguide/?url=familyshield

Zamieniłem DNS na routerze - brak różnicy

zastosowałem plik od Acorus(wielkie dzięki, skąd się na tym znasz - brak różnicy

Co do innej przeglądarki to wszystko działa zarówno na EDGE jak i na Chrome,

 

Widać to wszystko wina obecnej wersji Firefox’a…

 

 

Zainstalowałem wersję BETA, również to nic nie dało :frowning:

Możesz odznaczyć w opcjach Firefoxa - ogólne - Korzystaj z sprzętowego przyspieszenia, jeśli dostępne. Są pewne ograniczenia wskutek konfliktu Firefoxa z starszymi sterownikami grafiki. To już znany problem od wersji FF 33.0. Może być Firefox niewydolny załadować więcej podstron tej nielekkiej strony.

Niestety również nie bardzo…

Na pięć kart dwie się nie otworzyły. Po ponownym włączeniu przyśpieszenia sprzętowego taki sam efekt.

Może po prostu trzeba poszukać jakiegoś innego portalu

A otwórz te 5 podstron w nowych kartach i uruchom menadżera zadań - ile bierze firefox, gdy nie ma siły załadować czwartej i piątej podstrony? Tak po kliknięci w głośniczek, po dwóch minutach - jakie jest obciążenia CPU? Pokaż screen. Jeszcze napisz, czy choć trochę stronicowania ustawiłeś, bo jakby bufor się zapychał.

Fakt, że niektóre podstrony uruchamiają proces container.exe i bardzo ciężko się ładują.

U mnie główna i pięć kart z interia pokazuje tak:

cdcef4d10725aa5amed.png