Firefox nie otwiera stron interia.pl

(juroglo) #1

Witam

Od jakiegoś czasu mam problem z otwieraniem stron z interii. otwierają się one niejako puste, niejako "strona nieznana".

Nawet odświeżanie nic nie daje tylko dopiero potwierdzenie adresu enterem w pasku adresu.

Czyściłem historię, ciasteczka, uruchamiałem bez dodatków i nic to nie dało.

Proszę o pomoc

Przesyłam screeny

pozdro

01.jpg

02.jpg

03.jpg

(dark__jedi) #2

Jakiego masz antyvira? Spróbuj go wyłączyć na chwilę i sprawdź czy strona się ładuje.

(juroglo) #3

Avasta

Zdarzało mi się wielokrotnie, że Avast blokował internet ale niestety nie tym razem

Wyłączyłem i nie ma różnicy.

Przeinstalowałem Firefoxa i też nic

(Mark7) #4

A moim zdaniem to Adblock (w jakieś tam wersji).

(juroglo) #5

na pierwszym screenie jest to samo ale Firefox jest uruchomiony bez dodatków

(Acorus) #6

https://forum.dobreprogramy.pl/raport-obowiazkowy-farbar-recovery-scan-tool-529695t/

(MrBeckham666) #7

adwcleaner i mbam powinien załatwić sprawę masz jakiś syf na pC :slight_smile:

(juroglo) #8

Przeskanowałem mbam i nic nie znalazł.

Wklejam raporty

http://www.wklej.org/id/2998797/

http://www.wklej.org/id/2998799/

(korkodyl) #9

Mam to samo od kilku dni na różnych komputerach, więc to wina interii.

(Bogdan_G) #10

Co Wy macie na swoich komputerach, że Wam się interia nie ładuje prawidłowo? U mnie na trzech komputerach idzie jak burza, tylko, że ten spam chłam jest nie dla mnie. Pewnie za stary jestem.

Pewnie problem ma dostawca internetu, że jego klienci mają problem. U mnie multimedia i spoko. Mam ublock origin + disconnect i interia wchodzi bez mydła. A powinien być jakiś szlaban.

a54d40def702d5b2med.png

(juroglo) #11

U mnie jest ten problem na obu komputerach.

Strona główna włącza się bez problemu, problem występuje jak otwieram strony w nowych kartach.

Nie chodzi o to czy na Interii chłam czy nie, po prostu jest z tym problem.

Internet również z Multimedia

(Bogdan_G) #12

U mnie podstrony interia w nowych kartach otwierają się prawidłowo. Czyżby to był problem z routerem? To jedyne jest wspólne, żeby na różnych komputerach był taki sam błąd z wyświetlaniem strony.

(Acorus) #13

a.txt

(Longhorn2009) #14

Z ciekawości sam sprawdziłem u siebie. Na przeglądarce Cyberfox x64 bazującej na ostatniej wersji Firefox 50.1.0 faktycznie przy ładowaniu podstron w tle na 5 uruchomionych kart Interii, 2 się nie załadowały. Za to na najnowszej nocnej kompilacji Firefoksa 53 już wszystkie się załadowały bez kłopotu. Testowane na tym samym komputerze, internet Multimedia:

5914371678.png

Na telefonie z Androidem i mobilną Operą nigdy nie zauważyłem takiego problemu. Być może obecna wersja Fx ma jakieś małe kłopoty pod tym względem.

(Bogdan_G) #15

Ja korzystam z wersji beta FF 51.0.10 i też ładują się podstrony - sprawdzałem główną i 4 podstrony otwierane w nowych kartach.

Na moje współdzielone łącze 100Mbs mam w chwili obecnej, na ten sam hosting:

5914635534.png

W slimjet tak samo otwiera się interia i kolejno 5 podstron w nowych kartach:

9ef86559378bc067med.png

Jakby nie było, - albo jakiś soft blokuje, albo to na innym poziomie

(eskimosek) #16

Sprawdź na innej przeglądarce najlepiej Opera bo ma wbudowany VPN i sprawdź DNS czy jak zmienisz np. na openDNS to będzie to samo.Bo może masz jakieś zawalone serwery DNS.Najlepiej zmień DNS na routerze https://www.opendns.com/setupguide/?url=familyshield

(juroglo) #17

Zamieniłem DNS na routerze - brak różnicy

zastosowałem plik od Acorus(wielkie dzięki, skąd się na tym znasz - brak różnicy

Co do innej przeglądarki to wszystko działa zarówno na EDGE jak i na Chrome,

Widać to wszystko wina obecnej wersji Firefox’a…

Zainstalowałem wersję BETA, również to nic nie dało :frowning:

(Bogdan_G) #18

Możesz odznaczyć w opcjach Firefoxa - ogólne - Korzystaj z sprzętowego przyspieszenia, jeśli dostępne. Są pewne ograniczenia wskutek konfliktu Firefoxa z starszymi sterownikami grafiki. To już znany problem od wersji FF 33.0. Może być Firefox niewydolny załadować więcej podstron tej nielekkiej strony.

(juroglo) #19

Niestety również nie bardzo…

Na pięć kart dwie się nie otworzyły. Po ponownym włączeniu przyśpieszenia sprzętowego taki sam efekt.

Może po prostu trzeba poszukać jakiegoś innego portalu

(Bogdan_G) #20

A otwórz te 5 podstron w nowych kartach i uruchom menadżera zadań - ile bierze firefox, gdy nie ma siły załadować czwartej i piątej podstrony? Tak po kliknięci w głośniczek, po dwóch minutach - jakie jest obciążenia CPU? Pokaż screen. Jeszcze napisz, czy choć trochę stronicowania ustawiłeś, bo jakby bufor się zapychał.

Fakt, że niektóre podstrony uruchamiają proces container.exe i bardzo ciężko się ładują.

U mnie główna i pięć kart z interia pokazuje tak:

cdcef4d10725aa5amed.png