Firefox nie ściąga :(

Witam

od wczoraj mam pewien problem z firefoxem. Gdy chcę zaposać np obrazek ze strony to program nie chce go sciągnąć :frowning: w menadżerze sciagania nic sie nie pojawia. ale np gdy sciągam aplikacje to sciaga ale… też nic sie nie pojawia w menadżeże. do tego w folderze do którego sciagam pliki przez FF poznikały nazwy plików ale tylko gdy wyświetla jako miniaturki, jak wyświetle jako ikonki już jest dobrze.

instalowałem FF od nowa i nic nie pomogło.

co to może być? :(:(:frowning:

Wejdź w Narzędia/Opcje zakładka ‘Pobieranie’ i powiedz co tam masz pozaznaczane :slight_smile:

ff.jpg

Zaptaszkuj ‘Wyświetl Menadżera wraz z rozpoczęciem pobierania’

Powinno pomóc :slight_smile:

dupa! nie działa

pojawia sie okienko pytające gdzie zapisać ale menadżer sie nie uruchamia. do tego w samym menadżerze na dole jest przycisk obok napisu “wszytkie pliki zapisuj w” i ten przycisk to tylko wąski pasek bez żadnego napisu, a jak sie go nadusi to i tak nic nie otwiera

Daj screena

.

Aha i jeszcze jedno jaką wersję FF posiadasz?

ff1.jpg

mam wersje 1.5.0.4

Zmień folder do którego FF ma zapisywać pliki.

Klikasz ‘Wyświrtl i edytuj czynności…’ / zmień czynność / i zaznaczasz ‘zapisz je na komputerze’

Może pomoże :slight_smile:

PS:Może zrób aby ściągane pliki były na pulpicie :smiley:

qwe4zn.jpg

@ford

nic nie pomogło

@x-awier

w tabelce nie mam .jpg , a jak zaznaczyłem na innym typie to też nie działa

@blueinferno

mam tak zaznaczone jak na twoim screenie

A jeśli dasz PPM na obrazek i ‘kopiuj obrazek’, a następnie wkleisz do np. photoshopa to działa?

^^ tak, działa także przeciąganie… jak chwycę obrazek i przeciągne na pulpit to sie zapisze. nie działa mi tylko menadżer pobierania (nic sie w nim nie wyświetla) i nie zapisuje.

Usuń swój profil przy wyłączonym Firefoksie, a następnie uruchom FF i zobacz, czy będzie działało.