Firefox nie wczytuje "nasza-klasa"

(Sandrok) #1

Witam mam taki mały chyba problem otóż jak wiadomo wszyscy zachwalają FF że jest szybki itd. to dlaczego takie strony jak WP , INTERIA , GOOGLE , SMOG i inne wczytują się w miarę szybko a nasza klasa nie chce się wczytać ciągle wyskakuje "błą w połączeniu z serwerem Nasza Klasa " ?

(Dom@) #2

Mi też. Popytałam się znajomych- nie działa. Pewnie serwery padły, bo święta, dużo ludzi wolne ma i na n-k siedzi. Trzeba przeczekać.

EDIT:

Informacja z potalu:

(Surmapiotr) #3

jak byście umieli czytać a było napisane na nk jest aktualizacja i serwery są niedostepne

(forum.user) #4

no no aktualizacja :slight_smile:

kto robi aktualizacje w weekend, gdy ludzie siedzą na nk

zawsze to w nocy robią

nie radzą sobie z obciążeniem, to są te czasy - przepraszamy serwery są obciążane (tylko, że inny napis)

(Sandrok) #5

Dokładnie chyba nie dają rady , pozostaje tylko czekać .

(Dom@) #6

A chciał sobie człowiek posiedzieć...

EDIT: Widocznie nie radzą sobie z "porządkami", bo z 23:00 przesunięte na 23:30.

(pysiu) #7

(forum.user) #8

już pół godziny temu przecież napisał ktoś takie info :slight_smile:

sądzę, że następna archiwizacja będzie w Wigilię po 20 :slight_smile:

nie radzą sobie z serwerami ale kasę chcą żeby móc zobaczyć kto oglądał Nasz profil

żenua

(pysiu) #9

UPS nie zauwarzyłem ale fakt że takie sprawy się robi w godzinach nocnych w porządnych firmach :slight_smile:

(Enter6000) #10

Ostatnio w ogóle ta nasza-klasa zamula. Serwery nie działają - powrót do odległych czasów? :wink:

Przed chwilą była informacja, że back-up zakończy się o 23:59.

A teraz serwery nie odpowiadają.

(forum.user) #11

bo ba trwają prace porządkowe :slight_smile:

każdy przed Świętami sprząta, tylko czemu Naszym kosztem?

niestety na dzień dzisiejszy jesteśmy od nich uzależnieni

(Enter6000) #12

Nazwa karty: nasza-klasa.pl: serwer przeciążony (503)

:o :smiley:

(Sebos99) #13

A może najpierw należy sprawdzić na innej przeglądarce, a później oceniać, zachwalać czy krytykować poszczególne programy :wink:

(Enter6000) #14

Jeszcze przed godziną 11 działało, a teraz znowu brak łączności.

Tragedia dla tych, co nie mogą żyć bez tego portalu. :slight_smile:

EDIT: W chwili obecnej stronka się ładuje i wszystko działa poprawnie. Zobaczymy, jak długo...

(a-pacak) #15

nie wczytuję naszej klasy od wielu miesięcy i nie wiem co sie stało jak wchodzę nawet przez fb czy google to pojawia sie zielony ekran i nic nie wiem o co chodzi i gdzie mam szukać pomocy

(Bogdan_G) #16

Odkopałeś stary temat. :wink:
Cóż - widzę, że nk działa i przez FB, i z google.
Coś blokujesz za dużo.