Firefox - nie wszystkie strony wyświetlają sie prawidłowo

Mam problem ze stronką: http://www.lze.lodz.pl/serwis/

Na początku nie mogłem wyświetlić praktycznie całego środka strony. Mam zainstalowane wszelkie javy, flash’e i inne rzeczy niezbędne do wyświetlenia elementów strony. Nawet IE wyświetlił całą zawartość, a po tym jak zainstalowałem operę i ponownie wlazłem przez ff, ff już wyświetlił wszystko. Jak jest u was, wszystko się wyświetla?

A druga sprawa to po wejściu w zakładkę Dom-> z kolumny po lewej w dziale Obsługa Klienta->Rachunek i płatności->Jak czytać fakturę i kliknięciu w tę miniaturkę nie wyskakuje żadne okno. W operze i ie wyskakiwało nowe okno (nie karta tylko pop up- dodam że mam zainstalowane programy, które usuwają wyskakujące reklamy ale dodałem tę stronę jako wyjątek).

FF wyświetla poprawnie, lecz żeby zobaczyć miniaturkę muszę skorzystać z IE.

Zainstaluj do ff dodatek IE Tab i przypisz wyświetlanie strony do IE.

Zainstalowałem. Tyle tylko, że ten dodatek ma takie działania jakbym po prostu uruchomił IE. Przecież skoro to okienko wyświetla się na IE i Operze to musi również na FF. Więc problemem jest pewnie brak jakiejś wtyczki (chociaż java, a po kliknięciu na pasku pojawia się link do apletu, też jest zainstalowana).

Zajrzałem w konsolę błędów i po kliknięciu w miniaturkę wywala: event is not defined.

Być może strona jest robiona pod ie i ff musiałby mieć inaczej zapisanego linka bu uruchomić javę i odczytać te informacje.

Zgadza się, tylko nie muszę w tym przypadku odpalać IE bo robi to za mnie FF (po zapisaniu w pamięci) - ja tak postępuje z wieloma stronami, z którymi jest problem w FF.

Prawdopodobnie to jest przyczyną.