Firefox - niedziałające dodatki

Na Android jak to zrobić po włączeniu dev chrome enabled true?

Tam to pewnie nie zadziała i zostaje tylko wersja Nightly / Developer?

Albo oczywiście dalej czekać lub alternatywa w stylu Kiwi Browser lub trochę szpiegujący Yandex.

Flagę włączyłem, ale nie wiem czy nie skończy się zainstalowaniem Adguard apk na Android.
Bo nie wiem jak wywołać taką konsolę jak na Firefox Windows w celu wpisania tego całego skryptu.

MS Edż nie lepszy? :joy:

Opera, Vivaldi.

Używam na PC, a na Android Edge nie pozwala odtworzyć masę playerów online. Choć z wyłączonym wbudowanym Adblockerem i doinstalowanym Adguard działa lepiej od Chrome. Ale tylko te playery. Jak to naprawią, to warto rozważyć przejście na niego. A jeszcze jak wywalą wbudowany Adblocker i w to miejsce dadzą możliwość instalacji rozszerzeń, jak na wersje Windows, to będzie wtedy dzień dla Microsoft z okazji zrobienia czegoś dobrze. :joy:

Jeszcze taki link:

Czekaj no - jak tylko telemetria wykryje, że przybyło im 150 użytkowników (w konsekwencji wpadki Firefoxa) to zaraz odtrąbią Spektakularny Sukces na całej Ziemi, Drodze Mlecznej, Pasie Oriona a nawet i w Śródziemiu! :stuck_out_tongue_winking_eye:

O tym to nie pomyślałem. :joy::joy::joy:

U mnie nadal lipa. Jak to możliwe że u Ciebie działa?

Otrzymałem informację od FF na Mincie jak na obrazku

Udało mi się zainstalować wszystkie dodatki na nowo.Wszystko wskazuje że wszystko wróciło do normy.

Firefox Android cały czas nie przyjmuje instalacji dodatków.

1 polubienie

U mnie zwala na internet, komunikat " … proszę sprawdzić połączenie z internetem"

1 polubienie

U mnie już działa i jest wszystko OK.

Nadal lipa :frowning:

Na Linuksie (Ubuntu) działają moje wszystkie dodatki

1 polubienie

Mnie na szczęście żaden nie padł.

Wyciągnijcie pliki XPI z profilu i reinstalacja, by nie stracić ustawień.

Ja spróbuję oczyścić pamięć Firefox na android i go ustawić od nowa.

https://blog.mozilla.org/addons/2019/05/04/update-regarding-add-ons-in-firefox/

Na dodatek strony na DP ładują się żółwim tempie.