Firefox ... nowe hasła do zapamiętania


(Ufozigi) #1

Wiem że nie jest to specjalnie trudny temat dla wielu czytających ten wątek ( dla mnie trudny ) - chodzi o Firefoxa i funkcję spamiętywania haseł ... Co zrobić by odnowić funkcję pamiętania haseł na stronie www , na której kiedyś odhaczyło się funkcję ... To znaczy przy pierwszej wizycie wyskoczyło okienko z komunikatem o zapamiętanie hasła , na co ja odhaczyłem nie dla tej witryny ... teraz bym chętnie skorzystał z tej funkcji , ale nie wiem jak do tego wrócić ?! Z góry za rady dziękuje !


(popula) #2

Wejdź na tą stronę, wpisz nazwę użytkownika i hasło - potwierdź. W tym momencie lisek powinien zapytać, czy zapamiętać hasło. Sprawdź: Narzędzia -->Opcje -->Bezpieczeństwo --> (ramka Hasła) Wyjątki, czy tam jest ta strona, jeżeli tak, to ją usuń.


(Ufozigi) #3

no właśnie ... co zrobić jeśli nie pyta ? ... tylko dlatego że już kiedyś odhaczyłem żeby nie pamiętam dla tej witryny - jak wrócić do "stanu oczywistego" ?


(ybu) #4

Spróbuj tak:

Narzędzia>Opcje>Prywatność>Wyjątki i wklej link strony na której się chcesz zalogować w polu Adres witryny >kliknij zezwól


(luk4$h) #5

Narzędzia--> Opcje--> zakładka Bezpieczeństwo i tam masz Hasła i Wyjątki i tam usuwasz to co chcesz by znowu wyskoczyło zapamiętywanie haseł.


(Ufozigi) #6

Oto właśnie chodzi ... dzięki bardzo , pomogło !