FireFox - Obramowania odsyłaczy

Podczas kliknięcia na odsyłacz pojawia się wokół niego taka kropkowana obwódka. Czy jest możliwość wyłączenia jej? Chce uzyskać efekt “czystych” odsyłaczy, jak w Operze, czy Safari.

Sęk w tym, że standardowo w Firefoksie nie ma takiej obwódki, stąd pojawia się pytanie czy instalowałeś jakieś dodatki? I czy masz tak na każdej stronie? Mógłbyś wrzucić screena?

A tak sorry, to w czasie kliknięcia jest. Hmm możesz zainteresować się folderem chrome w folderze profilu Firefoksa. Można tam wrzucić własny styl CSS, znajdują się w nim pliki przykładowe więc nie powinno być problemów. Tylko trzeba mieć jakieś pojęcie o CSS.

hmmm standardowo to taka obwódka jest. Jeżeli da się ją wyłączyć to tylko w konfiguracji przeglądarki w about:config ale nie wiem czy jest to możliwe.

Jest możliwe. Wpisz w pasek adresu about:config i daj Enter. Za pomocą Filtra znajdź wpisy:

Wartość pierwszego przestaw na true, a drugiego na 0 (zero).

Działa, dziękuję bardzo za pomoc.

Muszę się bardziej przyjrzeć możliwościom about:config :P.

A w CSS:

a:active {

    outline: none;

}

Też prawda. Mogłem sobie przecież podczepić to pod lokalne style. W taki sposób mam ustawiony zwykły kursor na akapicie i innych podobnych znacznikach.

Jeszcze raz wielkie dzięki.