Firefox od jakiegoś się sam zamyka

Witam od pewnego czasu ff najnowsza wersja sama się zamyka.Odinstalowałem przeczyśćiłem rejestr i zainstalowałem ponownie ff i dalej to samo Windows 7 64Bit na linux nie ma tego problemu.Przy okazji drugi problem posiadam dwa systemy W7i Linuxa Mint 64Bit który jest zainstalowany na zewnętrznym dysku i podczas uruchamiania laptopa uruchamia się tylko W7 nie ma wyboru systemu dopiero muszę wejśc do biosu zaznaczyć ten zewnętrzny dysk enter i w tym momencie mam wybór systemu ale po ponownym uruchomieniu już jest brak za każdym razem muszę wchodzić do biosu.A chciałbym żeby było od razu wybór systemu.Mam nadzieję że zrozumienie o co mi chodzi Za pomoc bardzo dziękuję

Cześć

Może to nie wina samej przeglądarki, a wtyczek innych firm, np. Flash’a lub wtyczki Java. Spróbuj je przeinstalować/zaktualizować.

Zrobiłem to ale dalej to samo.Odinstalowałem FF teraz korzystam z chrome i już jest ok tylko pozostał 2gi problem

Musisz zainstalować linuxa na normalnym dysku HDD lub SSD. Zawsze będziesz musiał wchodzić do biosu, żeby aybrać drugi system - to tak, jakbyś zainstalował system na pen drive’ie.