Firefox otwiera strony (linki) w nowej karcie

Witam,
Jak w temacie, nie mam włączonego ctrl ani żadnych syfów. Dla pewności wyczyściłem pamięć podręczną w ff, uruchomiłem ponownie komputer i nadal nic. Ostateczność, to na nowo zainstalowanie ff, ale to ostateczność. Tak mam w wyszukiwarce google, wcześniej tego nie było. To samo miałem na W7, ale już nie mam, a czyściłem pamięć podręczną. Co to może być?

Czekaj, odpalam mojego grata z firefoxem, powiem Ci za chwilę, jak Ci pomóc.

No i mam - wejdź za pomocą przeglądarki firefox na stronę Google.com, w prawym dolnym rogu kliknij Ustawienia - ustawienia wyszukiwania, odznacz opcję otwórz każdy wybrany wynik w nowym oknie przeglądarki, i na samym dole strony kliknij zapisz zmiany. Teraz wyniki wyszukiwania powinny otwierać się w tej samej karcie.

Przed oglądaniem filmu już rozwiązałem problem. W Firefox wyczyściłem cache przeglądarki, dziwne, że CCleaner nie usunął. I problem znikł. A w ustawieniach, o którym piszesz, mam odznaczone.

No to super. Gratuluję dojścia do rozwiązania problemu samemu! :wink:

W firefox kliknij pomoc, potem w informacja dla. Kliknij w folder profilu. Wyłącz FFxa, a przewiń profil do SiteSecurityServiceState.txt - otwórz w notatniku. Całą zawartość usuń i z menu plik kliknij w Zapisz. Zamknij plik. Potem PPM na zaznaczony ten plik i wybierz właściwości i zaznacz tylko do odczytu. Zastosuj i OK.

Wtedy do tego pliku nic już nie wlezie. To właśnie są superciasteczka, a co to jest, to poczytaj w necie:
https://mozillapl.org/forum/viewtopic.php?f=15&t=48075
Będziesz sam widział ile tam goowna. Bez tej zawartości firefox ma się dobrze, a żaden program, żadne czyszczenie z poziomu przeglądarki tego nie widzi.
Na podanej stronce jest więcej rozwiązań.

A gdzie to jest? Plik wyczyszczony.

Tu masz zaznaczone:

To, to wiem, myślałem, że chodzi o coś innego. Ale te super ciasteczka, kiedy się ładują?

nietrudno znaleźć w google