Firefox - otwieranie linków ze strony

Witam.

Mam taki problem z Firefoxem, otóż nie działa mi lewy guzik myszy na linkach lub odnośnikach na stronie( wogóle sie strony nie otwierają). Prawoklik na link-otwórz odnośnik w nowym panelu, to działa, w nowym oknie nie działa.

Pomóżcie.

Może masz zainstalowane rozszerzenie w stylu Tab Mix, etc. i wyłączyłeś możność uruchamiania kilku okien? By tylko strony otwierały się w panelach?

BTW w nowym panelu strony możesz otwierać za pomocą Scrolla - rolki myszki - o ile masz taką.

czy instalowałeś jakieś pluginy ostatnio,

ok kiedy tak sie dzieje - od początku używania, czy po jakimś czasie

sprawdź czy w ustawieniach poszczególnych wtyczek nie masz zanaczonych opcji, które mogą być ewentualną przyczyną

Właściwie zainstalowałem dzisiaj wtyczke Era Omnix, ale wyskakiwał jakiś błąd więc ją odinstalowałem i od tego momentu tak się dzieje.

tak, moge

Jeśli w innych przeglądarkach jest normalnie i na pewno nie masz innego rozszerzenia, proponuję użycie MozBackup: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=67&id=620

i deinstalacja Firefoxa, następnie usunięcie całego folderu Mozilla firefox z Program Files oraz usunąć cały katalog C:\Documents and Settings\nazwa_konta\Dane aplikacji\Mozilla i ponowna instalacja przeglądarki.

BTW

Sprawdź jeszcze w Narzędzia -> Opcje -> Zaawansowane, pokombinuj tam.

Ok. Przeinstaluje przeglądarke to może to coś da.

Narazie dzięki.