Firefox po aktualizacji nie pobiera plików video

Witam.

Posiadam system Ubuntu 10,04, wczoraj zaktualizowałem Firefoxa, i jestem zawiedziony efektem.

Przestało działać pobieranie plików video. Konkretniej chodzi mi o portal YouTube, inne portale działają(sprawdzana wrzuta pobiera bez problemu).

Do pobierania używałem dotychczas wtyczki o nazwie DownloadHelper, który działał niezawodnie. Teraz zawodzi, zainstalowałem więc jeszcze wtyczkę 1-Click Youtube Video Downloader jednak dalej jest bez zmian, ona też zawodzi.

A teraz wytłumaczę na czym polega te nie pobieranie plików. Otóż klikam gdzie trzeba żeby pobrać video, wybieram miejsce gdzie plik ma zostać zapisany, klikam OK. Otwiera się menadżer pobierań, jednak pobierane od razu się kończy, plik zajmuje 0mb i nigdzie go nie ma.

Firefox zaktualizował się do wersji 3.6.7

Jak to naprawić?

Wiedziałem, że będą nadal takie pytania :wink:

To nie wina samego Firefoxa, ale YouTube a ten problem akurat zbiegł się w czasie z aktualizacją, którą zrobiłeś.

Poczytaj tu: easy-youtube-video-downloader-mozilla-firefox-problem-t406284.html

QwartzC dzięki za info. Jednak tamte problemy dotyczą Windowsa, więc nie za bardzo mogę się nimi kierować, chociażby tą dotyczącą AllPlayera.

Zainstalowałem Youtube Downloader, i dalej bez zmian. No cóż pozostaje mi czekać aż zrobią coś z tym.

Dotyczą każdego systemu, bo to nie Windows jest przyczyną tego problemu, pod Linuxem być może też któryś z programów zadziała.

zainstaluj flashgot i po problemie

W linuksie?

Użyj JDownloadera jako program zewnętrzny lub DownloadHelpera - wtyczkę dla Foxa (niestety nie wiem czy z najnowszym działa).

Dla zainteresowanych - właśnie przed chwilą zaktualizował się dodatek do Firefoxa - “Downloadhelper” i już bez problemu można pobierać z Youtube.