Firefox po aktualizacji nie wczytuje stron

Witam. Tak jak w temacie mam problem z Firefox. Po ostatniej aktualizacji do wersji 22.0 nie wczytuje żadnych stron internetowych. Sprawdzałem w regułach zapory i wszystko o.k. Inne przeglądarki działają normalnie. Wie ktoś w czym może być problem? Pozdrawiam.

Ostatnio sporo osób ma problem z nowym firefoxem. Trzeba czekać aż do aktualizacji :slight_smile:

Wiem. Trochę już na ten temat czytałem. No cóż, w takim razie trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Poczytaj troszkę - http://support.mozilla.org/pl/kb/Firefo … etowych%20–%20inne%20przeglądarki%20tak :stuck_out_tongue:

A próbowałeś może “odświeżyć” zapisy reguł dla Fx w oprogramowaniu zabezpieczającym (usunąć stare, dać nowe -chyba że zrobią się same)?

Mi to pomaga na pewne bolączki po-aktualizacyjne, bo raz na jakiś czas -u mnie- CIS potrafi mieć “zaparcia” w związku z update’m niektórych programów (sypie wtedy monitami nt. różnych zezwoleń, a to uruchomienia, a to połączenia z internetem itd.).

Możesz przy okazji sprawdzić, czy Fx zadziała poprawnie w safe mode (tryb awaryjny), aby uruchomić ją w tym trybie, w ciskasz i przytrzymujesz klawisz Shift , następnie uruchamiasz przeglądarkę (dwuklik w skrót Fx’a ;)).