FireFox problem z "ciasteczkami"

Witajcie Cześć i czołem:)

Mam mały (ale denerwujący) problem gdy chce się zalogować do gry OGame.pl w przeglądarce FireFox wyskakuje komunikat

Podobnie jest na Fotka.pl (tylko tutaj przy podglądzie profilu)

Oraz na stronie YouTube.pl

Za każdym razem gdy chce wejść na te strony muszę kasować pliki cookies bardzo mnie to irytuje wołałbym dowiedzieć się co może być tego przyczyna i wyeliminować ja internet mam z Multimedii dodam ze mam tylko Outpost FireWall żadnych Kasperskych ITP. Problem występuje nawet gdy go wyłączę

Gdyby ktoś był w stanie mi pomoc byłbym wdzięczny ponieważ u innych na tej samej przeglądarce chodzi elegancko :frowning:

To może być właśnie problemem, że nie masz żadnych Kasperskich ITP. Może masz jakiś syf?

Pokaż log z HijackThis. Instrukcja :arrow: viewtopic.php?f=16&t=36654

Pokaż log z Combofix. Instrukcja :arrow: viewtopic.php?f=16&t=36654

Logi dajesz na wklej.org lub wklej.eu a w poście Pokażesz tylko link.

Jak chodzą te strony w IE, Operze itd itp?

Wykonaj: http://www.mozillapl.org/wiki/Standardo … a:_Firefox jak nie pomoże to usuń całkowicie Firefoxa viewtopic.php?t=74599 (stracisz wszystko:zakładki itp) i ponownie zainstaluj FF.

Dziękuje za probe pomocy jednak pomogło tylko całkowita dezinstalacja :frowning: wiec sam nie wiem co było przyczyna próbowałem wszystkiego jeszcze raz dziękuję :slight_smile: Pozdrawiam:)

BOLO1990 , na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif