Firefox problem z Flashem

Witam, mam od dawna problem z Firefoxem.

Instalowałem go niedawno z oficjalnego źródła.

Gdy chcę odtworzyć jakiś film, to mam tylko coś takiego : http://screenshot.sh/mKRg7Ufc3kppa

Przeglądarka nie chce odtworzyć filmów. Instalowałem Flasha. Powinno działać bez problemu. Na Chrome wszystko było dobrze.

Wtyczka jest zainstalowana i działa - http://screenshot.sh/mFs7H7Mmpz4Ne

Proszę o pomoc jak to naprawić, żebym mógł odtwarzać wszystkie filmy. Na YouTubie działają.

Uruchom firefoxa ponownie ale w trybie safe mode (z wyłączonymi dodatkami), i sprawdź, czy teraz odtwarza poprawnie (sprawdź na kilku stronach, nie tylko na filmwebie). Możesz też sprawdzać ręcznie - wyłączyć wszystkie i włączać po kolei i za każdym razem testować czy nastąpiła poprawa. Bardzo możliwe, że to któryś z dodatków powoduje ten problem.

Ale instalowałeś tego flash’a :arrow: Adobe Flash Player: https://get.adobe.com/pl/flashplayer/  ?

Tryb awaryjny nie pomaga. Dalej to samo. Wtyczka flash niby się pokazuje że działa. Pobierałem z https://get.adobe.com/pl/flashplayer/. Nawet reinstalowałem.

Pobierz flash player uninstaller i usuń wtyczkę. Chyba, że masz total uninstall.  Potem pobierz na dysk adobe flash player, ale z DP. To czysty instalator offline. Pierwszy od góry z linków bezpośrednich: http://www.dobreprogramy.pl/Adobe-Flash-Player,Program,Windows,13091.html

Uruchom instalator na dysku. Ten już nie powinien robić błędów. Od lat pilnuję się, żeby nie pobierać ze strony adobe. Tam jest groźny śmietnik.

 

A która wersję masz Firefoxa? Rozumiem, że z oficjalnego źródła, to od Mozilli. Zaktualizuj do tej wersji stabilnej: http://ftp.mozilla.org/pub/mozilla.org/firefox/releases/latest-esr/win32/pl/