Firefox problem z odtwarzaniem filmików

Witam, na wstępie chciałbym się przywitać, jest to moja pierwsza wizyta na tym forum.

Otóż mam problem, odkąd zainstalowałem Adobe Flash Player’a w wersji 10.1 FF przestał odtwarzać mi filmiki na większości stron internetowych…

Na YT wszystko działa jak należy, ale np na vimeo już nie. W miejscu gdzie powinien znajdować się filmik nie ma nic, lub znajduje się okienko z pytaniem, czy chcę zaktualizować Flasha do wersji 10.1…

Dopowiem jeszcze, że na innych przeglądarkach (IE, Chrome) wszystko śmiga jak powinno.

PozdraVWiam, i czekam na pomoc;)

Próbowałeś kliknąć “tak” i zobaczyć co się stanie?

tak, robiłem to kilka razy. po kliknięciu na tak rozpoczynało się pobieranie instalatora…

ponowne instalowanie nic nie dało…

używałem też revo uninstaler do całkowitego usunięcia flasha, ponowne instalowanie i w efekcie to samo -_-’

Zatwierdź aktualizację i chwilę po tym wyłącz wyłącz Firefoxa - też miałem podobny problem, flash przy włączonym Firefoxie nie chciał się zaktualizować.

A czy posiadasz najnowszą wersję Firefoxa i wszystkie aktualizacje?

tak też robiłem;)

tak, posiadam wersję 3.6.8

Próbowałeś przeinstalować całego Firefoxa?

tak, nawet ściągnąłem najnowszą wersję ff4.0 beta 3 i też nie działa

Może warto skorzystać z funkcji przywracania systemu. Przywróć system do wcześniejszego stanu ,sprzed aktualizacji flash playera i wtedy spróbuj zainstalować go jeszcze raz. Wyczyść też rejestr ccleanerem.

ale ja głupi, czemu wcześniej na to nie wpadłem :smiley:

Śmiga teraz jak dawniej, thx