Firefox - problem z zaakceptowaniem polityki Google

Witam.

Na laptopie mojej mamy jest niecodzienny problem. Otóż jakiś czas temu, Google wprowadziło jakieś zmiany w użytkowaniu i trzeba było coś tam zaakceptować. Moja mama ma starszy laptop, który wolno działa. I był taki problem, że wyskakiwała ramka z tą nową polityką Google, ale była pusta i nic się nie dało zrobić. Za którymś razem jednak się pojawiło co trzeba i wszystko dało się zaakceptować. Jednak ostatnio czyściłem mamie całą przeglądarkę i nagle okazuje się, że tą politykę Google trzeba zaakceptować na nowo. I znowu jest problem, bo wyświetlają się warunki, ale przycisk do zaakceptowania się nie pojawia, po zjechaniu na sam dół jest jedynie jakaś czerwona kropka, która nic nie robi. I co teraz? Mama nie może korzystać z Google, bo nawet jak coś wyszuka, to pojawia się ta ramka i wszystko zasłania, a nie da się tego zaakceptować, więc sytuacja absurdalna. Mama ma Windowsa XP, przeglądarka Firefox, na której jest zainstalowany najnowszy Flash Player. Co zrobić? Czy da się to zaakceptować z innego poziomu?

Możesz dodać w Firefoxie, takie rozszerzenie ublock origin. W Moje filtry w ustawieniach ublock o wkleić  ###footcnt

Potem zastosuj zmiany.

Po przeładowaniu strony, po ponownym uruchomieniu przeglądarki, już tego nie zobaczysz.

a ie mozesz tej polityki (1-wszy raz sie spotykam by google namawiało do akceptacji polityki jakąś ramką wyskakującą) zaakceptować bądź odrzucić na innym (domowym) pc na stronie google w koncie (jeśli masz) jako stały warunek?.

Możesz zmienić wyszukiwarkę, DuckDackGo nie jest zła ;). Albo konto Firefox, ustawić synchronizację wszystkiego, połączyć się z kontem na innym komputerze i zaakceptować politykę firmy Google. Następnie zostanie to zapisane, połączysz się na starym sprzęcie i powinno działać.