FIREFOX - przestał działać


(Karol R 7) #1

elo

mam problem z Firefoxem. wlączyłem dziś rano kompa, wchodze - strony sie nie otwierają, absolutnie żadna... :frowning: tylko karta "(bez nazwy)" przeinstalowałem go ze 2 razy, nową wersje też zapodałem (2.0.0.3) no i nic - lisek nieposłuszny :? myślałem wcześniej że moj antywirus coś zablokował, bo miałem podobny problem, ale tylko z jedną stroną, teraz żadna nie odpala........ antywirus to Kaspersky IS 6.0, system: XP Professional SP 2


(p19koz) #2

Najlepiej sprawdź to tak. Wyłącz KIS 6 i sprawdź czy liskowi ładują się strony.

Jak dalej nie to czyli nie wina KIS 6.


(SeBoLaS) #3

odinstaluj przeczyść rejestr jv16 power tools'em zainstaluj może pomoże


(Gugu007) #4

Prawdopodobnie firewall blokuje Liska. Wejdź w ustawienia AntiHaker i odblokuj Liska - mogło się to stać po aktualizacji Liska gdy odruchowo na pytanie odpowiedziałeś blokuj. :mrgreen:


(Nowy10) #5

jaki masz poziom bezpieczentwa w antihakerze ustawiony?


(Hubert391) #6

najprościej zainstalować jeszcze raz :lol:


(Karol R 7) #7

nie ma najprosciej... przeinstalowalem i w Kasperku wyskoczyło Allow/Block. oczywiście zaznaczyłem Allow, więc go nie zablokowałem. jest jeszcze jeden komunikat: " FIREFOX.EXE has been changed" jest ktoś kto używa Kasperskiego i ewentualnie mógłby mi pomóc w konfiguracji??? mail: karol.r.7@gmail.com. poziom bezpieczenstwa: najwyższy. nie jestem obecnie u siebie, ale na pewno spróbuje z wyłączonym Kasperkiem, dzieki :smiley:

PS: jak sie z tym rejestrem rozprawić??? nie jestem zbyt zorientowany. jeśłi chodzi o rejestr to mam jeszcze jeden dylemat: jestem fanem Zagubionych i po sciągnięciu dwóch odcinków ( z innymi jest OK) jest taki problem: nawet przy otwarciu folderu z tym odcinkiem wyskakuje błąd z EXPLORER.EXE, wszystko gaśnie... tak samo program do odtwarzania :frowning: odcinek na innym komputerze chodzi bez problemów :? jak ktoś wie jak pomóc to niech napisze: tu albo mail :wink:


(SeBoLaS) #8

tu masz napisane jak czyścić rejestr jv16:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... zenie+jv16


(Tomaszorman) #9

Miałem ten sam problem próbowałem przeinstalować i nic, zdenerwowałem się i zainstalowałem Opere. Następnego dnia okazało się, że Mozilla działa może jest to jakiś foch ze strony komputera??


(SeBoLaS) #10

może tak być że jakaś aplikacja go blokowała nie współgrała z nim odinstalowałeś ją nie zdając sobie z tego sprawy że to ona mogła broić następnie instalujesz w tym przypadku firefoxa a tu patrzysz a wszystko działa .Nieraz wystarczy pomyśleć od kiedy to się dzieje i co się instalowało ostatnio,i metodą prób i błędów wyszukać to co może przeszkadzać w poprawnym działaniu.


(Karol R 7) #11

gdy wyłączyłem Kasperskiego, to Firefox chodzi. Ale w żadnym Anti-Hakerze nie ma nic o tym że jest zablokowany, no i co dalej?

Złączono Posta : 04.05.2007 (Pią) 21:49

pomóżcie :cry:


(Nowy10) #12

jaki masz poziom bezpieczentwa w antihakerze ustawiony?


(Karol R 7) #13

Low - niski