Firefox - przewijanie kanałów YouTube

Witajcie.Po ostatniej aktualizacji Firefoxa do wersji 59.0.2 na stronie Youtuba jest brak możliwości przewinięcia subskrybowanych kanałów (brak przewijającej belki pionowej lub znikająca po najechaniu myszką).Moze ktoś wie o co chodzi?

Pierwsze pytanie, czy wyczyściłeś cache i ciasteczka?

1 polubienie

Mam tak samo po aktualizacji.

Tak.Wyczyściłem.Dalej jest lipa.

Zresetowałeś ustawienia przeglądarki?

Więcej! Odinstalowałem całkowicie,zainstalowałem ponownie. I lipa!

To wcale nie oznacza, że masz nową instalację, jak się nie odhaczy pewnej opcji, to wszystkie dane przeglądarki zostają i masz po instalacji tę samą przeglądarkę, sprawdź dwie opcje, otwórz nowe okno prywatne, zaloguj się do YT i sprawdź czy problem występuje.

Druga opcja, to wyłącz Lisa -> Wciśnij i trzymaj Shift -> nadal trzymając wciśnięty klawisz uruchom przeglądarkę -> Potwierdź start w trybie “bezpiecznym” z wyłączonymi dodatkami-> daj znać jak działa i czy problem występuje.

Tryb bezpieczny przerabiałem.Zapomniałem wspomnieć.Nic to nie dało niestety.Dzięki za dobre chęci :slight_smile:

Skoro są dwa przypadki, problem występuje w trybie awaryjnym to być może jest to globalny bug, patrzę właśnie czy gdzieś jest meldowany, sprawdzę jeszcze u siebie na Nightly.

Dobra, problem jest globalny, tu rozwiązanie:
https://productforums.google.com/d/msg/youtube/i0xE_oyHgfk/o753F5JyAAAJ

Tu gotowiec dla Stylish :slight_smile:

Problem występuje też na Waterfoxie, czyli to problem z YT bardziej, skrypt ze Stylish rozwiązuje ten problem.

U mnie dzisiaj problem zniknął sam z siebie.

Pewnie poszedł update po stronie YT, bo u mnie też gra :slight_smile:

1 polubienie

Stare informacje, od kilkunastu wersji Firefox nie pyta o usunięcie profilu przy dezinstalacji (Windows).

Możliwe, że zastąpiono to paskiem u dołu (po uruchomieniu), czy chcesz odświeżyć Firefoksa (wykrywa, że był już kiedyś zainstalowany, a nie komunikat, że wolno zaczął się włączać).