Firefox-reset wszystkiego?

Witam mam taki problem przychodze do domu odpalam firefoxa a tu nie mam ani zakładek ani u góry w tym polu gdzie moge szukac tez nic wszedzie wylogowany na kazdym forum kurcze w gł katalogu wygląda dobrze jak można to rozwiązać,i sie dziwnie włancza okienko taki mniejsze jest

Odinstaluj firefoxa, usuń wszystkie jego foldery z program files i documents and settings , przeczyść jestr jv16 a następnie restarcik i ponowna instalacja ostatniej stabilnej wersji firefoxa (1.5.0.1)

Teraz zostaje tylko przeinstalować Firefoxa . Nasepnym razem polecam zainstalowanie sobie programu MozBackup dzieki któremy można zapisać wszystkie ustawienia lisa i przywrócić sobie w dowolnej chwili. 8)

jupi udało sie :smiley: :smiley: ,lecz straciłem moje rozszerzenia i mam pytanie czy wiecie jak nazywa sie taka wtyczka ktora jest takim dodatowym modułem na dolnym pasku jest usytułowana i są takie małe białe prostokąciki zastępuje zwykły pobieracz plików

http://mozillapl.org/katalogi_i_bazy/ba … _statusbar

gdyby były plusy dał bym ci go :smiley: :smiley: wielkie dzieńki

Firefox i tylko on :smiley: LOL

W IE jeszcze w zyciu mi sie cos takiego nie zdarzylo. :stuck_out_tongue:

Ale firefoxa tez uzywam i musze powiedziec ze z 1.0.4 przeskakiwalem na 1.5 i widac poprawe jakosci. Tzn przedtem po dluzszym czasie uzywania zaczynal zamulac, teraz 1.5 nie zamula. A pozatym FF prawidlowo obsluguje obrazki PNG z alfa blendingiem, czego o IE powiedziec sie nie da. :wink:

aphazel czy temat dotyczyczy tego która przeglądarka jest lepsza?

Nie rób OffTopa :!:

wlasnie

mam teraz to samo ale dlaczego tak sie dzieje ?

moze ktos mi odpowie

Czasami zdarza się ze FF nie trzyma zachowanych w nim opcji i czasem resetuje się to ustawień deafult. Jedynym rozwązaniem aby uniknąc tego jest albo instalacja roserzenie Tab Mix Plus (Która posiada menadżer sesji i tworzy kopie bezpieczeństwa, wszytskich ustawień przed zamknięciem) lub wtyczki Session Saver.

Wtyczki dostępne na stronie:

http://www.mozillapl.org/katalogi_i_baz … szerzenia/