Firefox -->searchplugins

Sprawa dotyczy opcji wyszukiwania w firefoxie.

Po “awrii” zasilania przy włączonej przegldarca stracilem zakladki i inne ustawienia w firefoxie. Zakładki udało mi się odzyskać już po 3h poszukiwań trafiając w końcu na odpowiedni temat na tym forum…

Ale nadal nie moge korzystac z okienka wyszukiwania w pasku nawigacyjnym nie ma tam “podłaczonej” żadnej wyszukiwarki. Standardowo jest tam ich chyba 5 (google, wp…) opcja “dodaj wyszukiwarke” nie działa. Odpowiednie pliki znajdują się w folderze searchplugins.

Reinstalacja nie daje rezultatu.

Hmmm… a moze tak najprosciej kliknij na pasku narzedzi Dostosuj -> w tym okienku nzjadz okno wyszukiwania google i przeciagnij na dane miejsce gdzie ma to sie znajdować i zatwierdz przyciskeim OK.

chodzi Ci o szczAleczke na zielonym tle z napisem “Search” obok? robilem to, ale nadal nie widze rozwiazania;/ po wstawieniu tego i kliknieciu prawym wyskakuje znajoma opcja “dodaj wyszukiwarke” ktora jak juz pisalem nie dziala;/ I co ciekawe owa szczaleczka znika po ponownym uruchomieniu programu;/

też kiedyś miałem podobny problem i jedynie co pomogło to odinstalowanie firefoxa,czyszczenie rejestru i ponowna instalacja…

Mnie niestety to nie pomoglo;/ wyrzucalem z rejestru wszystko co mialo mozilla w nazwie, ale nadal moje okienko do wyszukiwania jest martwe. Najgorsze jest to ze szukajac w necie pomocy caly czas wpisuje tam zagadnienia a pozniej ze zloscia wklepuje adres google zeby rzeczywiscie moc cokolwiek znalezc;/

oj chyba źle wyczyścileś…

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=74599

Ok wielkie dzieki, jak to zwykle bywa “bylem pewny ze wszystko zrobilem” ale krotki instruktaz krok po kroku zawsze pomaga. Rzecz rozbijala sie chyba o folder w danych aplikacji ktory “na pewno usuwalem wczesniej”. No nic jeszcze raz wielkie dzieki. Temat do zamkniecia i niech sluzy innym:)