Firefox sie nie uruchamia


(Christian Bobola) #1

Witam wszystkich jestem nowy i to moj pierwszy post dodam jeszcz ze nie mam polskiej klawiatury a teraz do rzeczy , mam problem z mozilla poniewaz nie moze sie uruchomic nawet po wielokrotnym usuwaniu i instalowaniu probowalem wszystkiego i ciagle nic .

Mozilla sie wlacza ale po 5 sek sie wiecza i pisze ze mozilla nie odpowiada lub tez wogole sie nie uruchamia jedynie co to kolko sie kreci i tyle mam jeszcze nieraz taki komunikat ale gdy chce go uruchomic ponownie czy tez wejsc w tryb awaryjny to tez sie wiesza nie wiem co mam robic prosze was o pomoc i o wyrozumialosc

a to jest ten komunikat


(Bogdan_G) #2

Odinstaluj firefoxa. W opcjach folderów zaznacz pokazywanie ukrytych plików i folderów. W wyszukiwarce wpisz firefox i pousuwaj foldery z systemu i z settings. Użyj programu jetclean z DP i poczyść wpisy rejestru, błędne ścieżki i śmieci po odinstalowanych programach. Potem pobierz na dysk firefoxa portable. Uruchamia się tylko, nie instaluje. Tak samo można zaznaczyć przy ikonie liska - firefox.exe i z prawokliku wybrać utwórz skrót na pulpicie, który potem możesz przeciągnąć na pasek uruchamiania. Jak będzie prawidłowo działać, utworzy się nowy profil ustawień i potem dopiero możesz uruchomić plik instalacyjny i importować podczas instalacji ustawienia, oraz ulubione karty z firefoxa portable.


(Christian Bobola) #3

starale sie robic jak pisales ale niestety dalej to samo byc moze cos zle zrobilem jak bys mogl mi to lepiej wytulmaczyc bo ja za bardzo sie nie znam


(Bogdan_G) #4

To prawdopodobnie nie problem z firefoxem, lecz coś blokuje i wyrzuca błąd. Pobierz OTL i daj tu linki do logów OTL i Extras.

Firefox portable nie chodził?


(Agatonster) #5

bobpl9 ,

Proszę o kontakt na PW.


(Chillout) #6

Wykonaj najpierw: http://mozillapl.org/wiki/Standardowa_D … a:_Firefox

Jak wyżej to nie pomoże: deinstalacja-mozilli-firefox-thunderbird-t74599.html