Firefox się zawiesza zaraz po uruchomieniu

Witam, dziś po włączeniu Firefox’a od razu się zawiesił. Próbowałem kilka razy ją uruchomić lecz za każdym razem to samo, próbowałem reinstalacji. Usunąłem za pomocą RevoUninstaller, usunąłem wszystkie dane urzytkownika, zainstalowałem najnowszą wersje ze strony Mozilli i nic. Po odinstalowaniu firefoxa zostałem poproszony o ponownie uruchomienie komputera, tak też zrobiłem. Zaaktulizowałem flash playera dla firefoxa lecz to nie to. Wczoraj zanim wyłączyłem komputer wszystko działało bardzo dobrze, dziś pojawił się problem sam z siebie. Nic nie było ostatnio instalowane, firefox się nie aktualizował. Żaden dodatek do firefoxa tez nie byl dodawany.

Co zrobić aby Firefox znowu zaczął działać normalnie? Za pomoc z góry dziękuje i pozdrawiam.

Uruchom z wyłączonymi dodatkami i zobacz jak wtedy chodzi…

Poza tym najnowszy Flash dla FF sprawia problemy, nie u wszystkich ale u większości

Możesz go także zresetować, pomoc, info dla pomocy technicznej i masz przycisk resetu

Najnowszy firefox tak ma z najnowszym flash playerem. Jako rozwiązanie tymczasowe stosuję chrome ;(

Programu nie mogłem uruchomić w ogóle, tak więc nie miałem jak powyłączać dodatków. A więc spróbowałem jeszcze raz przeinstalować firefoxa, tylko że tym razem przyróciłem tylko zakładki i historie z kopii zapasowej, dodałem mu prawa administratora i uruchomiłem w trybie zgodności z Windows Xp. Jak na razie działa. Pewnie jest to wina jakiegoś dodatku ale nie wiem którego.

Za pomoc dziękuje i pozdrawiam.

Flash Player’a

pozdr