FireFox - Skopiowanie ciasteczka na inny komputer

Witam,

Ze względu na to iż zapomniałem hasła na jedno z kont firmowych na facebooku i nie mogę się wylogowywać z fb, bo po prostu nie mogę przypomnieć sobie hasła, istnieje możliwość skopiowania jakoś ciasteczek fb, żebym był zalogowany też na innym komputerze? Konkretnie mam zapamiętane ciasteczka na firefoxie. Jak to zrobić żeby to działało, czy istnieje taka możliwość?

A nie możesz skorzystać z opcji przypomnienia hasła ? Zobacz jakie dane będą wymagane do przypomnienia (zresetowania) hasła i gotowe 8)

Kopiowanie ciastek to trochę wątpliwa sprawa.

Jakby to było takie proste to bym zrobił, problem w tym że takie samo hasło jak miałem na fb jest na tego maila za pomocą którego się loguję ;/ Problem w tym, że nie ja zakładałem firmowe konto, nie mamy teraz kontaktu z tamtą osobą która zna to hasło

Po pierwsze nie FireFox, tylko Firefox. Po drugie, Opcje -> Bezpieczeństwo -> Zapamiętane hasła.

W ustawieniach swojego konta możesz dodać kolejny adres e-mail, na który wysłany zostanie link resetujący hasło.

Ale facebook to tylko jedna ze stron do których nie mam tego hasła, dlatego chcę się dowiedzieć jak odzyskać, najgorsze żę nie mam zapamiętanych danych do logowania, tylko po prostu ciasteczka… A czy jak skopiuję katalog firefoxa, na pendrive, a potem uruchomię na innym komputerze będzie to śmigać? pytam, bo nie mam możliwości sprawdzenia tego w domu, ze względów iż mam maca, a w pracy windowsa, dlatego mogę sprawdzić to tylko w pracy…

freedom , podał Ci ewentualne rozwiązanie. Sprawdzałeś? (Opcje -> Bezpieczeństwo -> Zapamiętane hasła.)

tak, puste… nie ma tam nic

Można przenieść cały swój profil Firefoxa z ustawieniami (z hasłami i z ciasteczkami pewnie też).

W win7 i vista to jest tu: C:\Users\Nazwa użytkownika\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\nazwa.profilu\

pod “nazwa.profilu” najczęściej kryje się jakaś losowa nazwa np adhadywuy.asdauha.

w xp : C:\Documents and Settings\Nazwa użytkownika\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\nazwa.profilu\

Wszystko co tam jest kopiujemy i przenosimy na drugi komputer, na którym też odszukujemy taki profil (oczywiście pod inna losową nazwą).

Kasujemy wszystko co tam jest (oczywiście jeśli nie mamy w drugim Firefoxie nic istotnego) i wklejamy profil z 1 komputera.