Firefox - sprawdzanie aktualizacji rozszerzeń

Czy jest jakiś sposób, żeby na 100% być pewnym, że aktualizacja wtyczek działa prawidłowo?
od ponad 2 tygodni nie miałem żadnych aktualizacji wtyczek, mimo codziennego recznego sprawdzania. No i to jest bardzo dziwne, bo nigdy tak nie było.Po nacisnieciu sprawdz aktualizacje nic nie znajduje.
I nie wiem, czy aktualizacja dobrze działa. jest jakiś sposób ma sprawdzenie tego?

Ręcznie sprawdź czy ktoś wydał nowszą wersje jakiegoś dodatku/rozszerzenia (wtyczki to masz tylko dwie, a flash się aktualizuje poza kontrolą Firefox), chyba że czekasz na jakiś skrypt do konsoli, co log wypluje (ale to chyba na złym forum o taki pytasz).

Jak masz jakieś spoza sklepu Mozilla, to je może bugować wiele rzeczy (jak autor uruchomił mechanizm sprawdzania nowszej wersji co 12 - 24 godziny).

Ok dzieki, podpowiedziałes mi dobry sposob :wink: Sprawdziłem kilka rozszerzeń wchodząc na strone dodatków mozilli i porównując numer wersji na www i w przeglądarce. Wygląda na to że przez ponad 3 tygodnie nikt nie wydał aktualizacji do ~15 rozszerzeń. Dziwne.

1 polubienie

Bywa, mnie ostatnio atakują strony, co autor zmienił w dodatku, aż w każdym wyłączyłem tę funkcję, bo nie czytam tego jak nie interesuje mnie lub zbugowane jest coś co bym nie wpadł / nie używam w dodatku.

Ano znam temat :wink: Najbardziej irytujący dla mnie był colorfultabs którego kiedyś używałem. facet specjalnie wydawał jakies bzdetne updaty co pare dni, i wyskakiwało okienko z oczywiście żebraniem o datki. Dobrze wiedzieć że można to wyłączyć.

Można jak autor sobie doda to do ustawień dodatku (innej opcji nie znam…), a tak to potem zostaje wywalić lub fork na własne potrzeby?