Firefox - szybka zmiana kolorów przeglądarki

Czy jest jakiś sposób na szybkie włączenie/wyłączenie swojego ustawienia kolorów przeglądarki?
Nie chodzi mi o motywy , tylko menu ogólne- zarządzaj kolorami, gdzie można ustawić czarne tło dla wszystkich stron,i kolor czcionki(swoje darkmode)
jakiś przycisk on /off, czy wpis w userchrome?
Używam swoich kolorów non stop, ale niektóre strony gryzą sie z tymi ustawieniami i czasami trzeba wyłączyć ten schemat kolorów.
Wiem że są dodatki darkmode gdzie jest ta opcja, ale wolałbym wbudowany darkmode w FF.

A próbowałeś Dark Reader?

O ile kolory z ustawień przeglądarki nie wymagają resetu do starych.

Być może ktoś to zapisał jako skrypt uc.js i wystarczy loader: https://github.com/Aris-t2/CustomJSforFx

1 polubienie

Dzięki, zrobiłem mały research, i o dziwo znalazło sie rozszerznie które spełnia wszystkie załozenia- jeden przycisk on off . Problem z dark modami jest taki że większość gryzie sie czasami z jakąś stroną, po testach wygląda na to ze to działa bardzo dobrze.

U mnie firefoxowe dark mode gryzło się ze stroną alior banku, nie było widać wpisywanego hasła, a wyłączanie tego zajmowało za dużo czasu .

1 polubienie

Dzieki Krystian , ciekawy wątek :slight_smile: Co ciekawe u mnie pracuj.pl wyświetla się prawidłowo.
Ogólnie to chyba nigdy żaden dark mode nie będzie działał idealnie, bo zawsze sie znajdzie jakaś problematyczna strona. najwiecej chyba problemów jest z serwisami google i gmail.
żadnych błędów nie robi firefoxowy zmieniacz kolorów, szkoda że jest taki ubogi i że nie ma żadnego przycisku skrótu .

Ten temat został automatycznie zamknięty 90 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.