Firefox umieścił plik instalacyjny w folderze pobieranie

Sprawa ma się tak: Chciałem zaktualizować ccleaner’a ale podczas pobierania owej aktualizacji menedżer pobierania firefox umieścił plik instalacyjny w folderze pobieranie, wszedłem w ten folder, uruchomiłem tą instalkę i wszystko gra, nowa wersja ccleaner’a została zainstalowana prawidłowo czyli do folderu Program files. Ale mam jedno małe pytanie: Co teraz zrobić z tą instalką która została w folderze Pobieranie? Przenieść ją do ccleaner’a czy po prostu usunąć? Czekam na odpowiedź :slight_smile:

Usunąć. Wszystko jest ok.

MobilnyZiomek , co to ma wspólnego z działem Sieci komputerowe? Przenoszę. Nie krzycz. Proszę zlikwidować wielkie litery w poście. viewtopic.php?f=16&t=394978

Aha, Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam kolorowo :slight_smile:

Ta pobrana aktualizacja to jest cały kompletny program, który pobiera się jak każdy inny - po jej uruchomieniu i zainstalowaniu programu wersja instalacyjna nie jest już Ci do niczego potrzebna.

Tak jest oczywiście z każdą instalką, a więc z 95% programów, ale użytkownicy muszą pamiętać, że aplikacje występują również w wersji portable, czyli działającej bez instalacji. Wtedy pliku, skąd ów program się otwiera nie należy usuwać.

To tak poza problemem autora tematu.