Firefox - usunięcie pojedynczych loginów


(PrzemczaN) #1

Witam,

Mam jakiś dziwny problem z Firefoxem. Chodzi mi o usuwanie pojedynczych loginów np. na twitterze, facebooku czy forach internetowych. Do tej pory było tak, że jak najeżdżałem na taki login, podświetlał się na granatowo i naciskałem DEL to usuwał się z listy. Teraz podświetla się na szaro, ale naciśniecie DEL nic nie powoduje. Próbowałem różnych kombinacji SHIFT+DEL, CTRL+DEL itp. - nic. usunięcie ciasteczek też nic nie pomaga. Prawdopodobnie zaczęło się tak od jakiejś nowej aktualizacji… czy jest zatem jakiś sposób na usunięcie pojedynczych loginów? Oczywiście w ostateczności można wywalić wszystko, zainstalować przeglądarkę od nowa i powinno być OK, ale może ktoś jest mi w stanie pomóc mniej okrężną drogą?


(krystian3w) #2
Czasem pomaga najechanie przyciskiem strzałki w dół (na podpowiedziany wpis) i potem DELETE.

Nawet bym uznał że teraz (Firefox 56) trzeba wybierać wpis do usunięcia strzałką w dół (test po odświeżeniu Firefox) i instalacji dwóch dodatków co nie mają możliwości zmiany działania pół formularzy, funkcji utrudniającej usuwania podpowiedzi

Działa też kliknięcie na wpis myszką bez puszczania (dowolny przycisk) i potem DELETE - może usnąć ciągiem całą historię podpowiedzi jak nie puścimy przycisku myszki lub DELETE.


stara część odpowiedzi (kliknij aby rozwinąć)

W trybie awaryjnym bez dodatków też nie działa? :arrow_right: support.mozilla.org/pl/kb/Tryb awaryjny

Na około to można odświeżyć firefox, instalować dodatek po dodatku i sprawdzać kiedy się zablokuje usuwanie.

Nie stracisz haseł, historii, zakładek, wypełnionych pól (ich historia, podpowiadanie itp.).


(PrzemczaN) #3

Działa! Wielkie dzięki Krystian!