Firefox-zakładki

mam takie pytanie: jak zrobić tak żeby zakładki osobiste były w dwóch rzędach, bo obecnie mam w jednym, a kiedy dodaje więcej stron do zakładek to musze klikać na strzałki po prawej i wtedy dopiero są widoczne

Lewym przyciskiem myszy przeciągnij zakładki na pasek, gdzie masz m.i.n Dostosuj łącza, Windows Media itd. :slight_smile:

kamilss - nie wiem co to ma do rzeczy, co piszesz.

Aby dodać drugi pasek zakładek poszukaj w katalogu profilu Firefoxa pliku userChrome-example.css , otwórz go w Notatniku, wklej na samym dole dodatkowe linie:

#bookmarks-ptf {display:block !important;}

#bookmarks-ptf toolbarseparator {display:inline !important;}

następnie zapisz go pod nazwą userChrome.css w tej samej lokalizacji. Powinno działać.

Złączono Posta : 04.08.2007 (Sob) 22:23

Jeszcze dodam, gdybyś nie wiedział, gdzie szukać wspomniany przeze mnie katalog profilu Firefoxa.

W Windows 2000/XP:

_C:\Documents and Settins[nazwa_użytkownika]\Dane Aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles[losowe_znaki.nazwa_profilu]_

UWAGA: Pod Windows 2000, XP i 2003 folder Dane Aplikacji jest standardowo ukryty, więc jeśli go nie widzisz najpierw musisz “uwidocznić” pliki i foldery ukryte w Opcjach folderów.

dzięki o to mi właśnie chodziło:)

nie wiem czy to o to chodzi

ale nie musisz wcale robić 2 rzędów zakładek !!

moja przeglądarka :

blq4vd28.jpg

Ciekawa opcja. Powiedz jak to można zrobić.

I jak sie nazywa ten motyw bo bardzo fajny.

Z góry dzięki.

https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/4521

na pasku zakładek PPM i nowy folder >> jak nie to narzędzia>> manager zakładek>> i tam podłub