FIREFOX zapamiętanie powiększenia dla stron

jak w temacie, powiększyć stronkę scrollem + ctrl można, ale jak ustawić by wszystkie strony miały takie samo powiększenie ?

No Squint

jest inny sposób ? ten dodatek nie działa u mnie dobrze, powoduje, że na niektórych stronach litery i obrazki zachodzą na siebie.

zwykły scroll + ctrl działa lepiej, jedyny problem polega na konieczności każdorazowego ustawianie wielkości

Zwiększ ustawienia DPI czcionek w Firefoksie, albo w całym systemie w ogóle.

opcje-treść mam 16 jaką wpisać wielkość by wyświetlały się strony prawidłowo ? mam monitor full hd i wszystko przy 100% jest bardzo małe

czy to nie spowoduje tylko powiększenia czcionek, inne elementy pozostaną bez zmian ?

To nie rozszerzenie działa źle, tylko wprowadzone przez Ciebie wartości powiększenia powodują takie efekty.

Zauważ, że No Squint umożliwia zastosowanie powiększenia całej strony i równocześnie powiększenie tekstu na stronie.

Niekoniecznie, nie powiększam stron do zbyt dużych rozmiarów, korzystam z opery i przy takim samym powiększeniu opera wyświetla wszystkie strony poprawnie natomiast ff z tym dodatkiem niestety nie, teksty zaczynają zachodzić na obrazki, jeden element na drugi, nie dotyczy to wszystkich stron, wystarczy już powiększenie do 150%, przy czym powiększenie do takiego samego rozmiaru bez dodatku jest ok tyle że trzeba je wprowadzać do każdej nowej strony

Tylko co powiększasz do 150%?

Całą stronę, czy tekst na stronie?

całą stronę, tekst pozostawiam bez zmian