Firefox - znikające zakładki przy przenoszeniu z v2 do v3

Witajcie.

Dzisiaj zainstalowałem Firefoxa 3 RC2 i po uruchomieniu pojawił się drobny problem. Mianowicie zniknęło cześć zakładek z wersji 2. Mam obecnie zainstalowane równocześnie obie wersje, i w obu przypadkach wskazany jest jeden i ten sam profil. Przy czym Firefox 2 dobrze ładuje wszystkie zakładki a Firefox 3 ładuje zakładki ale nie wszystkie. (z profilu który skopiowałem w dawnych czasach zaraz po formacie)

Nie sądzę by był to problem związany z tym że jest to wersja RC, bo jednak ładuje profil… który de facto nie istnieje, bo w obu katalogach " **profil_systemowy\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles*" jak i w " **profil_systemowy\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles*" jest tylko i wyłącznie jeden i ten sam profil. (specjalnie nawet je skopiowałem - w obu są dokładnie te same pliki.) Wiem o wtyczce o nazwie Bookmark Backup, przy czym jednak zastanawia mnie: czemu Firefox 3 gubi zakładki lub z jakiego miejsca pobiera profil?

Z góry dzięki za pomoc.

To jest wina wersji beta. Tak samo działo się u mnie po zainstalowaniu 3.

Zniknęła część zakładek a Firefox co kilka minut "zabierał mi " do 90% procesora.

Pozostaje na razie ( co zrobiłem ) powrót do wersji 2 i poczekać na w pełni stabilną 3.

zastanawia mnie tylko fakt że otwiera profil który był skopiowany dawno temu. Dokładnie te zakładki które były przed formatem, mimo że w bookmarks.html są właściwe zakładki… tzn te “nowe”

Szczerze mówiąc nie polecam żadnej wersji 3, lipnie chodzi, prawie nic nie działa i

jeszcze problemy z tymi zakładkami. Wersja 2 jest idealna, jest tak jak powinno być

tylko że brakuje wznawiania zerwanych połaczeń, szkoda że że niema tego w dwójce.

Prawdopodobnie problem jest właśnie związany z równoczesną obecnością Firefoxa 2 i 3 ,ja przed instalacją Firefoxa 3 beta ,odinstalowałem dokładnie Firefoxa 2 , a wcześniej eksportowałem zakładki na pulpit ,i nie ma żadnych problemów . :smiley: