Firefox

(Edyp466) #1

witam , mam problem , dlaczego nie moge otworzyc interii na ff ?? inne portale sie otwieraja , jaka jest tego przyczyna??prosze o pomoc :o :o :o :o

(Damian) #2

Wyskakuje jakiś kominikat ??

Może interia zablokowana jest w bliku hosts (c:\windows\system32\drivers\etc)

(Edyp466) #3

tak wczesniej dzialala , na operze dziala i ie tez , moze cos jest z kodowaniem ??

Złączono Posta : 08.08.2005 (Pon) 21:13

sory jeszcze dodam ze nap to co jest u gory np. czateria . aukcje u mnie jest po lewej stronie od gory do dolu

(Monczkin) #4

kodowanie, to jest znaków na stronie - wyczyść temp przeglądarki

(i zacznij używać polskich liter w postach)

(Edyp466) #5

dodam jeszcze bo teraz sprawdzilem ze cala zawartosc stronki (interi) jest po lewej stronie na bialym tle

(boczi) #6

Wejdź na Interię i naciśnij Ctrl+F5

(Edyp466) #7

boczi pomoglo ale po zamknieciu przegladarki i po uruchomieniu jest to samo :o

(Kojot) #8

U mnie też są problemy z otwarciem Interii w Firefoxie, czasami cała strona wyświetlana jest na lewym rogu :? pisałem już kiedyś o tym na forum :?

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … ht=interii

Niewiem jaka jest tego przyczyna ale myślę że to jest to samo co u Ciebie :?

(Bażant) #9

:? U mnie wszystko ok :? Zainstaluj najnowszą wersje:

Firefox 1.0.6

(Edyp466) #10

dzieki wszystkim zastosowalem FireTune i dziala ok dzieki :slight_smile:

(Kojot) #11

U mnie przy wersji 1.0.6 jest ok więc też myślę że wystarczy zaktualizować.

(Pcbear) #12

U mnie też nanajnowszym Fire Fox nie otwierały się wszystkie strony, te ktore wczesniej na IE otwieraly sie bez problemu…

To właśnie stało sie powodem ze powróciłem do IE…

(Monczkin) #13

piotr2802

hm… ja nie mam problemów z żadnymi stronami www - mozesz podać jakieś przykłady ?? może to nie wina FF, ale czegoś innego

(Pcbear) #14

np. nie moge otworzyc po ff strony http://www.idea.pl

(Bażant) #15

A po co Ci 3kropki z tylu :shock: :?

Strona http://www.idea.pl wchodzi bez problemu :stuck_out_tongue:

(Monczkin) #16

piotr2802 poprostu masz bałagan w systemie - to nie jest wina przeglądarki :?

mam FF 1.0.6 i stronka śmiga, aż miło - ale czasem łatwiej zwalic na co innego :smiley:

(Vidia1) #17

Monczkin , nie wiem czego to jest wina, ale fakt faktem, że interia czasem źle się generuje w Firefoksie.

U mnie było to samo, nie pomagało odświeżanie przez F5 i wyczyszczenie tymczasowych plików internetowych.

Dodam, że teraz używam FF 1.0.6, ale problem występował na różnych wersjach ( nie wiem, czy nie od 1.0.3 :roll: ) i nie był stały - czasem przechodziło samoczynnie :roll:

Teraz widzę, że inni mają podobnie, dziwne…

(Monczkin) #18

vidia powiem tak - od najwcześniejszej wersji FF 0.9 bodajże - wszystkie strony, które były “napisane” po ludzku (trzymały jakieś standarty) chodziły bez problemu, ani razu żadna ze stron portalowych (znanych - interia, wp, onet) nie sprawiły mi problemu -dlatego okazuję swoje zdziwnie w tym temacie - może jest to wina kodu na tych stronach, a nie przeglądarki (w końcu serwisy też zmieniają strony etc., może jakiś plugin generuje te błędy ??) - dodam, że z FF korzystam na trzech różnych komputerach - niezależnych od siebie - i jest okey :smiley:

hm…

(Vidia1) #19

Możliwe, to by tłumaczyło czemu raz jest OK a raz nie. Przecież zawartość strony się zmienia. Aktualnie interia chodzi mi dobrze.

Teraz używam tylko rozszerzenia Adblock i FlashGot , ale problem zdarzał się również wtedy, gdy nie miałam żadnych wtyczek.

Widocznie Cię polubiła :wink: :stuck_out_tongue:

(Bażant) #20

Ja wśród swoich znajomych rozleklamowałem liska (musiałem to zrobić, bo nie mogłem patrzeć jak używają IE) i wszyscy są zadowoloni, ani razu nie mieli z nią problemów (wiem, bo jak mają jakieś problemy z kompem to się do mnie zwracają 8) )

Może ciebie też polubi :smiley: :wink: