Firefox

witam , mam problem , dlaczego nie moge otworzyc interii na ff ?? inne portale sie otwieraja , jaka jest tego przyczyna??prosze o pomoc :o :o :o :o

Wyskakuje jakiś kominikat ??

Może interia zablokowana jest w bliku hosts (c:\windows\system32\drivers\etc)

tak wczesniej dzialala , na operze dziala i ie tez , moze cos jest z kodowaniem ??

Złączono Posta : 08.08.2005 (Pon) 21:13

sory jeszcze dodam ze nap to co jest u gory np. czateria . aukcje u mnie jest po lewej stronie od gory do dolu

kodowanie, to jest znaków na stronie - wyczyść temp przeglądarki

(i zacznij używać polskich liter w postach)

dodam jeszcze bo teraz sprawdzilem ze cala zawartosc stronki (interi) jest po lewej stronie na bialym tle

Wejdź na Interię i naciśnij Ctrl+F5

boczi pomoglo ale po zamknieciu przegladarki i po uruchomieniu jest to samo :o

U mnie też są problemy z otwarciem Interii w Firefoxie, czasami cała strona wyświetlana jest na lewym rogu :? pisałem już kiedyś o tym na forum :?

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … ht=interii

Niewiem jaka jest tego przyczyna ale myślę że to jest to samo co u Ciebie :?

:? U mnie wszystko ok :? Zainstaluj najnowszą wersje:

Firefox 1.0.6

dzieki wszystkim zastosowalem FireTune i dziala ok dzieki :slight_smile:

U mnie przy wersji 1.0.6 jest ok więc też myślę że wystarczy zaktualizować.

U mnie też nanajnowszym Fire Fox nie otwierały się wszystkie strony, te ktore wczesniej na IE otwieraly sie bez problemu…

To właśnie stało sie powodem ze powróciłem do IE…

piotr2802

hm… ja nie mam problemów z żadnymi stronami www - mozesz podać jakieś przykłady ?? może to nie wina FF, ale czegoś innego

np. nie moge otworzyc po ff strony http://www.idea.pl

A po co Ci 3kropki z tylu :shock: :?

Strona http://www.idea.pl wchodzi bez problemu :stuck_out_tongue:

piotr2802 poprostu masz bałagan w systemie - to nie jest wina przeglądarki :?

mam FF 1.0.6 i stronka śmiga, aż miło - ale czasem łatwiej zwalic na co innego :smiley:

Monczkin , nie wiem czego to jest wina, ale fakt faktem, że interia czasem źle się generuje w Firefoksie.

U mnie było to samo, nie pomagało odświeżanie przez F5 i wyczyszczenie tymczasowych plików internetowych.

Dodam, że teraz używam FF 1.0.6, ale problem występował na różnych wersjach ( nie wiem, czy nie od 1.0.3 :roll: ) i nie był stały - czasem przechodziło samoczynnie :roll:

Teraz widzę, że inni mają podobnie, dziwne…

vidia powiem tak - od najwcześniejszej wersji FF 0.9 bodajże - wszystkie strony, które były “napisane” po ludzku (trzymały jakieś standarty) chodziły bez problemu, ani razu żadna ze stron portalowych (znanych - interia, wp, onet) nie sprawiły mi problemu -dlatego okazuję swoje zdziwnie w tym temacie - może jest to wina kodu na tych stronach, a nie przeglądarki (w końcu serwisy też zmieniają strony etc., może jakiś plugin generuje te błędy ??) - dodam, że z FF korzystam na trzech różnych komputerach - niezależnych od siebie - i jest okey :smiley:

hm…

Możliwe, to by tłumaczyło czemu raz jest OK a raz nie. Przecież zawartość strony się zmienia. Aktualnie interia chodzi mi dobrze.

Teraz używam tylko rozszerzenia Adblock i FlashGot , ale problem zdarzał się również wtedy, gdy nie miałam żadnych wtyczek.

Widocznie Cię polubiła :wink: :stuck_out_tongue:

Ja wśród swoich znajomych rozleklamowałem liska (musiałem to zrobić, bo nie mogłem patrzeć jak używają IE) i wszyscy są zadowoloni, ani razu nie mieli z nią problemów (wiem, bo jak mają jakieś problemy z kompem to się do mnie zwracają 8) )

Może ciebie też polubi :smiley: :wink: