Firefox

mam problemik coś przestawiłem w przegladarce tylko co ? - otórz gdy klikałem nap na ikone gg w topiku to miałem zapytanie czy otwożyć okno gg czy nie ,teraz okno otwiera sie bez pytania - gdzie tkwi błąd dzieki za podpowiedzi

Pojawia sie okno i pyta czy otworzyc zewnętrzny program, ale masz tam opcje aby zawsze otwierał bez pytania.

Lazik napisz co przestawic bo mnie zaraz … juz przekopałem przegladarke

a po kliknięciu na numerek gg nie masz czegoś w tym stylu (wersja firefox 1.5):

2fnwrcu8adl9klhfm.jpg

mam wcześniejsza wersje i nie mam czegos takiego jak pokazujesz na skrenie ale własnie pytało sie czy otwożyc program teraz otwiera sie bez pytania

Ok dzieki za checi widze ze to coś poważnego no nic jeszcze raz dzieki

Teraz otwiera bez pytania bo pokazuje za pierwszym razem. Zapewne miałes zaznaczoną opcje i teraz nie pokazuje.

ale gdzie zmienić w obcjach zeby pokazywało - pytało sie przed otwarciem

opis dla 1.5 ==> jeśli jeszcze nie masz to powinieneś uaktualnic, ta wersja jest duzo bardziej bezpieczniejsza.

Narzędzia=>opcje=>pobieranie=>czynności pobierania:wyświetl i edytuj.

Narazie nic nie uaktualniam poniewaz jak czytam to same problemy z wersja 1.5 a ta obecna działa super , chce tylko poprawic wpis w about;config albo w obcjach aby naprawic powyższy bład - tylko niech ktos powie ktory

wyczysciles cache?

narzedzia>>opcje>>prywatnosc

co to ma wspólnego z moim problemem , w cache zapisane sa moje odwiedziny na róznych witrynach a nie ustawienie przeglądarki

http://wiadomosci.onet.pl/1209516,18,item.html

nie mam takiej potrzeby

Rozwiązanie było banalne zmiana profilu w ff i po krzyku