Firewall albo antyvirus

Niewiem czemu ale zauinstalowałam firewalla i w antywirusie pisze ze juz nie chroni dlaczego ?? Czy firewall to tez antywirus ??

Masz windowsa z SP2? Dlaczego zawsze opisujecie problem nie podając konkretnych informacji.

Nie Firewall chroni komputer przed atakami z sieci, a antywir chroni przed wirusami, trojanami. Powinnaś mieć jedno i drugie, a podaj jaki masz firewall i antywir

ja mam xp a ja sciagnełam firewalla to nie umie takiego okienka wylaczyc klikam ok i znowy sie włacza

bbbbbbwv8.jpg

Złączono Posta : 01.04.2007 (Nie) 9:22

antywir norton protecion center

a firewall zaraz napisze ;/ a co znaczy skanowanie poczty elektronicznej ??

Już widzę że firewall to Jetico, a antywir to nie czasem Norton Internet Security?? Jeżeli tak to jet to pakiet zabezpieczający, czyli ma w sobie firewalla i to może się gryźć z Jetico, a w to co w screenie to o jaką aplikację się pyta ?? Może trzeba utworzyć regułę, ale jeżeli masz Norton Internet Security to radzę odinstalować Jetico bo dwa Firewalle się gryzą ze sobą

Złączono Posta : 01.04.2007 (Nie) 10:10

tzn. że jeżeli sprawdzasz pocztę za pomocą programu pocztowego (np. Outlook) to skanuje e-maile przychodzące do Ciebie, a Konsola Norton Protection Center — Pozwala w jednym miejscu uzyskiwać i przeglądać wszystkie informacje dotyczące zabezpieczeń

ale ja nie sciagałam tego razem wiec to chyba nie jest pakiet a antywirus niewiem jaki mam isze na dole jak wlanczam norton protecion center

a w to co w screenie to o jaką aplikację się pyta

co?

Ja zainstalowałam takiego firewalla bo mi gg nie działa

Weroniko1 kliknij-start-panel sterowania-centrumzabezpieczeń-ochrona przed wirusami.Tam będzie pisało jaki masz antywirus. I napisz na forum.

Windows XP u mnie tez krzyczy ze mam komputer niezabespieczony. Mam zainstalowanego SYgatetech presonal firewall. Windows go poprostu nie rozpoznaje. Ja zaznaczylem opcje aby mi nie monitowal system o braku firewala i mam spokuj.

Proszę zmienić temat postu na konkretny,opcja zmień i popraw.JNJN

bazmax

Proszę usunąć linki do strony www z podpisu,masz na to miejsce w profilu.