Firewall i Nat

Yo!:smiley: Mam internet radiowy i chciałbym korzystać z sieci p2p ale to jest prawie niemożliwe. Czytałem coś o tunelowaniu połączeń ale nie dało się tego skonfigurować!

PS Forwardowanie nie wchodzi w gre. :frowning: :frowning: :frowning:

jest to mało legalne rozwiązanie dlatego na tym forum odpowiedzi nie uzyskasz …

To znaczy ??

Skontaktuj się z dostawcą i poproś o odblokowanie portów, jeśli w umowie nie jest napisane o zakazie korzystania z p2p. Bo jeśli są ograniczenia, to

A ja mam neostrade i niedawno kupiłem router radiowy i mam ten sam problem. To mam zadzwonic do neo i poprosic o odblokowanie portow i wtedy bede mogl bez problemow sciagac z p2p ?

W neostradzie nie ma blokady portów. Masz źle skonfigurowany AP

Mam router edimax i czy może mi ktoś pomóc w poprawnej konfiguracji tego routera, żeby nie blokował p2p ?

jak coś jest mało legalne to znaczy ze nie jest zabronione :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ,no dobra dobra.

Monczkin napisał:

a takich ograniczeń w umowie brak…więc dzwonie do gościa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

o ile wiem to w nowym windowsie czyli “windows vista” ma byc wbudowane oprogramowanie p2p wiec jezeli microsoft daje takie oprgramowanie to jest to legalne

pawel8813 : ale coś chyba u ciebie z czytaniem ze zrozumieniem nie tak. Myszak i inni napisali że tunelowanie jest zabronione a nie korzystanie z P2P.

ToMuŚ : Zabijanie też jest mało legalne i zabronione a popatrz ile ludzi to robi.