Firewall-Opinia

(Thorfor) #1

Jak w temacie mam pytanie czy ktoś miał zainstalowaną zaporę fortknox firmy netgate .Jak to działa i czy warto się bawić w instalowanie tego programu?

(Drobok) #2

Najlepszym darmowym firewallem jest comodo, nie warto bawić się w inne :slight_smile:

(Thorfor) #3

Czy comodo takie najlepsze to nie wiem ,ale pytam o FK tak z czystej ciekawość sam używam PC TOOLS.

(E4rd8hndlcwcsg20luq1) #4

A próbowałeś innych czy tylko tak piszesz bo obecnie używasz?

Pc Tools to dobra zapora, jeśli nie sprawia problemów to po co zmieniać.Możesz się rozejrzeć jeszcze za np: Private Firewall czy Online Armor Free.

(system) #5

Ja miałem. To była bardzo dobra zapora na Windows'ie XP, jednak z chwilą przejścia na Windows'a 7 używam wyłącznie zaporę systemową i jest OK.

(Thorfor) #6

PC Toolsa nie mam zamiaru obecnie zmieniać ,a co do PrivateFirewall to też uważam że jest dobra a co do online armor to miałem jakieś półtora roku temu pełną wersje Emsisoft Ant-Malware i mogę powidzieć tylko tyle że strasznie muliło mi kompa,ale pewnie samo OA jest dużo lżejsze :slight_smile:

(Drobok) #7

Wszystko kwestia gustu, mnie podpadł comodo i nie tylko mnie. Niestety w sieci brak kompetentnego testu firewalli a polegając na opinii ludu wszyscy używali by wbudowanego w system. Nie tylko ja polecam comodo. Ludzie polecają różne antywirusy, ale firewall zawsze comodo :slight_smile:

(Golden Finger) #8

Morten , Zmień tytuł, by był związany z problemem, korzystając z przycisku EDYTUJ.

Zapoznaj się z TYMI informacjami.

(system) #9

Tutaj jest taka strona popularności: http://personal-firewall-software-revie ... views.com/ Jednak pierwszy Comodo!

Osobiście zraził mnie jednak dużą, jak na mój gust, komplikacją ustawień.

(system) #10

Lekka, prosta,ladny interface, co do samego działania to nie za bardzo wiem bo bawiłem się nią przez chwilę :razz: