Firewall Outpost Pro i dodatkowy program antywirusowy

Czy można łączyć Outpost Pro z np. Avirą lub Avastem? Outpost ma wbudowane antimalware i antispyware, ale nie wiem czy jest tak efektywne jak Avira. Nie chce też żadnych konfliktów między programami.

Do niego należy dołączyć jakiś antyvirus najlepiej chodzi z nim Nod ale on jest płatny a z darmowych to Avira!

Używam tej zapory i Avasta-nie gryzą się i nie mam żadnych problemów,używałem także dodatkowo Spybota,ale po formacie go już nie instalowałem.Pozdrawiam.

Te wszelkie anty z firewali są nic niewarte. Wyłącz te moduły, zainstaluj Avasta lub AVG.

Właśnie że antimalware i antispyware w outpsot są jednym z lepszych programów tego typu!Więc nić nie wyłączaj!

Nod32 i Outpost Firewall Pro to jedna z najlepszych kombinacji do zabezpieczenia kompa (zwłaszcza jeśli chodzi o szybkie i mało absorbujące RAM działanie). Najlepszym sposobem jest zainstalowanie w pierwszej kolejności noda a dopiero wtedy OFP.Firewall podczas instalacji wykryje moduł antyspyware który posiada nod i deaktywuje swój przechodząc w tzw. tryb zgodności. Skutkuje to lepszą współpracą (moduły nie będą się “gryźć” między sobą). Zassij triala http://www.eset.pl/pobieranie/pobieranie/wersja-testowa-eset-nod32-antivirus.html bedzie działał przez miesiąc a potem, jak Ci sie spodoba odezwij się na PW to coś podpowiem.

Dozamet1

Kto ci to powiedział?

Niektóre antyvirusy same dezaktywują ten skaner dla lepszej pacy komputera!W tym wypadku trzeba odinstalować żeby nie było konfliktu!

Miałem ten firewall i blokował bardzo dobrze spyware i malware!