Firewall pod viste?

Witam,szukam firewalla pod system operacyjny windows vista który nie bedzie mulil i laggowal w grach online;)

Probowalem juz rozne firewalle i zaden nie chodzi pod viste:|

No i to jest odpowiedź na twoje pytanie :wink:

Po prostu nie ma jeszcze firewala poza OneCare Live który byłby w 100 % zgodny z Vistą

Live OneCare nie chodzi na viscie pl:|:(

mi chodzi spróbuj wczytać ang.MUI

Eee co mam wczytac?Wytlumacz pokokeji i jak mozesz podaj linka do triala na 90 dni bo ja juz nie moge znalezc tego :frowning:

Windows update z tamtąd ściągnij :wink:

tak , więc zaznczamy przy tych pakietach językowych język angielski i klikamy na zainstaluj :stuck_out_tongue:

To tyczy się tylko windows Vista Ultimate

eeeee czyli OneCare Live nie działa pod wersją PL?! Co JESZCZE nie działa pod wersją PL? (oprócz znanych problemów z Ultimate Extras, Speech Recognition czy szerokim menu)…

czytaj :

jakie problemy ?

Przecież dla polskiej wersji też są dodatki do Ultimate :stuck_out_tongue:

działa :stuck_out_tongue:

można zmienić, aczkolwiek nie miej pretensji do Microsoft, że co rozpoznawanie mowy nie działa ?

hehe najlepiej to może aby w viście były zaimplementowane wszystkie języki do rozpoznawania mowy ?

szerokie menu start ??

Kto Ci każe kożystać z PL wersji Visty ?

Takie menu jest ze względu na to że słowa programów by były obcięte, a to nie ładnie wyglądało by

A po co Ci firewall pod Viste ? - nie wystarczy ten w systemie ? w odróżnieniu od tego z XP ten jest pełnowymiarowy i naprawdę dość mocno zaawansowany.

http://www.microsoft.com/poland/technet/article/art0045_01.mspx

Nie wiem po co szukać firewalla, ten systemowy jest bardzo dobry intuicyjny i łatwo stworzyć w nim swoje reguły.

tia… to oczywiste, ktoś kto ma Viste tak powie, ale poczytaj sobie na tym forum posty o firewalach, gdzie dzieci albo fanattycy linuxa psioczą na wszystko co MS :mrgreen:

Ale zgadzam się po co szukać firewalla, skoro w Viście jest naprawdę dobry :slight_smile:

Ocena moja obiektrywna firewalla :

  • W Windows Vista 4 +

  • Windows XP 2 i to z minusem ( firewall w xp to porażka, a może testy możliwości stworzenia firewalla rodem Microsoft :stuck_out_tongue:

Jeśli naprawdę szukasz dobrego firewalla, kup Kasperskyego Internet Security (110zł w Vobisie). Jest to antywirus i firewall w jednym, a także antyspam.