Firewall windowsa

jest tak ze komp strasznie jest zamulony pytanie jak wylaczyc windy firewalla i antywira moze to cos pomoze

O problemie wartoby napisać troszkę szerzej, jaśniej. Powiedz więc jakim systemem :?:

dysponujesz (podejżewam że Xp) i czy chcesz wyłączyć Zaporę w Windowsie czy jedynie

ustawić jakoś firewalla. Jeśli chcesz zrobić to drugie to napisz jaki to firewall jest na Twoim kompie. :x

Pozdrawiam. :wink:

Podaj jego specyfikację i przybliż czy zawsze tak było czy dopiero teraz się tak zaczęło dziać. Więcej szczegółów.

panel sterowania=>połączenia sieciowe i internetowe=>zapora systemu windows (dla xp z SP2)

Pamiętaj iż wyłączenie AV i FV może doprowadzić do zainfekowania systemu (o ile jeszcze nie jest) a w rezultacie do znacznych problemów, utraty danych a w ostateczności=> format

uzywam firewalla sygate i avg antywira mysle ze moga sie klocic z tymi windy

problemow wczesniej nie bylo dopoki nie poinstalowalem kilkudziesieciu programikow

ok FW wylaczony tylko nie wiem co z AV

Jak wyłączyć firewalla xp już napisałem.

Pewnie większość z nich dodało się do autostaru:

start=>uruchom=>msconfig=> zakładka usługi (zaznacz aby ukrył usługi MS) i powyłączaj te niepotrzebne=>zakładka uruchamianie i powyłączaj to co niepotrzebne.

Mogo się zdarzyć iż oprogramowanie które instalowałeś miało masę dziatostwa. Wklej do działu bezpieczeństo loga hijackthis oraz silent runners.

firewall juz jest wylaczony nie wiem tylko co z atyvirem i daje loga do b.

tzn. podaj więcej konkretów , co się dzieje z tym twoim AVG :roll:

z avg jest ok tylko nie wiem jak wylaczyc antyvra windy

z tego co wiem to winxp ma tylko firewalla czyli zaporę =] :?

ok teraz chodzi w miare ok