Firewall

(Wwerewolf2) #1

Mam takie pytanko mianowicie chodzi o firewall mam kerio i nie wiem czy jeśli go mam to nie zwalnia mi się otwieranie stronek prędkośc download. Dzięki za odpowiedz.

(Bażant) #2

Firewall zawsze trochę zwalnia system tak samo jak antywir.

(lazikar) #3

Nie nie zwalnia się. Firewalle z zasady jak co to blokują całkowicie dostęp a nie spowalniają. :smiley:

Kolega nie pyta o system. :?

(Bażant) #4

Ale system trochu zwalnia :smiley: :smiley:

(szop pracz) #5

A pal go licho z jedną setną części ułamka. Bez firewalla nie da się wytrzymać. Szczegłlnie przy neostradzie.

(Bażant) #6

Zgodzę się z tobą Need.

(lazikar) #7

Da sie tylko nie wiadomo jak dugo. Ja powiem ci tyle ze nie podlaczam neta bez zainstalowanego firewalla.

:smiley:

(Felicom) #8

Bez firewalla w tych czasach już sie nie obędzie. Jestem w sieci osiedlowej, instalowałem Windowsa, potem kartę sieciową i momentalnie był wirus, trojan czy jakaś inna franca przychodząca z sieci, wręcz czyhająca na mój bezbronny komputer. Poradzono mi, i stosuję w przypadku konieczności formatowania dysku następująca zasadę: intalacja Windowsa, firewalla, antywirusa i programów przy wyłączonym dostepie do sieci i dopiero potem podłączam kompa do gniazdka. Sposób sprawdzony i wart polecenia.

Pozdrawiam

(szop pracz) #9

Lazikar chcesz chya zostać mistrzem świata w usówaniu śmieci?

Pozdrawiam. :smiley:

(lazikar) #10

nie bardzo rozumiem możesz jaśniej. :?

(szop pracz) #11

Chodzi mi o to, że brak zainstalowanego firewalla powoduje, iż dużo niepotrzebnego świństwa pakuje się do kompa i trzeba tu usunąć. Instaluję windowsa podobnie jak felicom i się sprawdza.

pozdrawiam. :smiley:

(lazikar) #12

Tak tylko ze ja napisałem że nie podłaczam neta bez firewalla więc tym bardziej nie zostane mistrzem swiata. Jak robisz to jak on to ty zostaniesz. Powodzenia. :smiley: