Firewall

Mam takie pytanko mianowicie chodzi o firewall mam kerio i nie wiem czy jeśli go mam to nie zwalnia mi się otwieranie stronek prędkośc download. Dzięki za odpowiedz.

Firewall zawsze trochę zwalnia system tak samo jak antywir.

Nie nie zwalnia się. Firewalle z zasady jak co to blokują całkowicie dostęp a nie spowalniają. :smiley:

Kolega nie pyta o system. :?

Ale system trochu zwalnia :smiley: :smiley:

A pal go licho z jedną setną części ułamka. Bez firewalla nie da się wytrzymać. Szczegłlnie przy neostradzie.

Zgodzę się z tobą Need.

Da sie tylko nie wiadomo jak dugo. Ja powiem ci tyle ze nie podlaczam neta bez zainstalowanego firewalla.

:smiley:

Bez firewalla w tych czasach już sie nie obędzie. Jestem w sieci osiedlowej, instalowałem Windowsa, potem kartę sieciową i momentalnie był wirus, trojan czy jakaś inna franca przychodząca z sieci, wręcz czyhająca na mój bezbronny komputer. Poradzono mi, i stosuję w przypadku konieczności formatowania dysku następująca zasadę: intalacja Windowsa, firewalla, antywirusa i programów przy wyłączonym dostepie do sieci i dopiero potem podłączam kompa do gniazdka. Sposób sprawdzony i wart polecenia.

Pozdrawiam

Lazikar chcesz chya zostać mistrzem świata w usówaniu śmieci?

Pozdrawiam. :smiley:

nie bardzo rozumiem możesz jaśniej. :?

Chodzi mi o to, że brak zainstalowanego firewalla powoduje, iż dużo niepotrzebnego świństwa pakuje się do kompa i trzeba tu usunąć. Instaluję windowsa podobnie jak felicom i się sprawdza.

pozdrawiam. :smiley:

Tak tylko ze ja napisałem że nie podłaczam neta bez firewalla więc tym bardziej nie zostane mistrzem swiata. Jak robisz to jak on to ty zostaniesz. Powodzenia. :smiley: