Firewall

siemka :smiley: no mam Kacpra Firewalla (Anti-Hacker) i coś przez przypadek zblokowałem że nie mogę pobrać żadnych programów z vortalu :frowning: I teraz nie wiem jak mam dodać co i jak aby wszystko grało :?

Reinstall ??

Poszukaj pozycji, która odnosi się do javascript i odblokuj…

odnajdź w opcjach antihackera zakładke definicji zaufanych adresów. wpisz tam dobreprogramy.pl powinno pomóc. dokładnie powiedzieć nie umiem bo nie korzystam już z niego

moge dodać nową pozycję ale musze podać jakąś aplikację, tylko jaką ?

clipboard018bk.th.jpg

:frowning:

Ale czemu regułę aplikacji?

Musisz mieć zakłądkę - coś w stylu zawartości/filtracji http://WWW

I tam dodaj stronę…

ale ty tylko nie możesz pobierać programów z vortalu? próbowałeś też z innych stron pobierać?

Zauważ, że aby pobrać u nas na vortalu, trzeba zezwolić na javascript , bo wyskakuje okienko a dopiero później plik… Więc Kasper musi blokować javascript

już znam rozwiązanie. Wczoraj jak i dziś próbowałem ściągać Ad-Aware i takie coś mi wyskoczyo:

“Połączenie z serwerem FTP nie powiodło się. Może to być spowodowane zbyt dużą liczbą użytkowników. Proszę ponowić próbę później.”

Myslałem że to firewall ale jak sprawdziłem inne programy to idą.

Temat można zamknąć i sorry za zamieszanie 8)

tak masz racje. ale w antihackerze nie ma takiej opcji żeby włączyć czy wyłączyć skypt javy :? wiem bo przed chwila zainstalowałem triala bo mi sie wieżyć nie chciało że antihacker blokuje od tak sobie pojedyńcze strony. ale dobrze że już problem jest zażegnany 8)

Opcje Internetowe=>> Zabezpieczenia:

beztytuu0so.jpg

link z vortalu nie działa - problem zgłosiłem. Wiec to wina Firewalla. Dzięki za pomoc :smiley: