Firewall

poszukuje jakiegoś darmowego firewalla który będzie dobrze działał razem z programem antywir NOD. Skończyła mi się licencja na kaspersky i teraz bede używał Nod z komputer swiata i jakis firewall który mi zapropnujecie.

Nie pasuje mi zonealarm nowa wersja 6 bo strasznie długo mi się komp wlancza i jest bardzo slamazarny, a co do kerio to nie wiem, mialem kiedys ale to byla jakas stara wersja i strasznie mulil kompa, ze nie dało sięna kompie pracować. Czekam na odpowiedzi.

Poczytaj:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 284#305284

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 972#304972

moze wezme nod+outpost free, bo nie wiem jak jest z kerio. Czy kerio muli kompa?? czy nardziej outpost muli??

Ja używam Kerio od dawna. Miałem go na kompie z prockiem Pentium 300MHz, Celeron 466MHz a teraz Pentium 700MHz

I nie zamula :wink:

A co do konfiguracji, możesz sobie poczytać:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=35065

Ale Outpost też jest ok - więcej Ci o nim nie powiem, gdyż tylko raz go zainstalowałem i brakowało mi kilku opcji, więc nie będę opisywał czegoś, czego dobrze nie sprawdziłem :wink:

nie nie muli i nie korzysta z zasobów pamięci czyli nie jest pamięci żerny.

również nie 8)

Hmm, dziwne, sam mam KPF i zamula mi kompa, a z doświadczenia wiem że jest da best

sprawdź w procesach. u mnie np. zabiera około 10.000 K pamięci więc nie jest tak źle zwłaszcza że są trzy procesy KPF, czyli gui.exe ,ss.exe i ponownie gui.exe :slight_smile:

Autor napisał

Ty zaś podałeś

co nie jest propozycją .

Jako OT ===::> Kosz

Wybacz ale skasowałeś temt gdzie były 2 linki do 2 firewalli na niebiesko i co jest free i ogólnie free albo trail - taka informacja. Dziwie się, dobra lektura to była? :o :o :o

Janek00000 napisał wyraznie:

  • po co wciskaś free, który nie jest pro(Kerio, Outpost0 i ma tzw. braki, czyli nie bedzie do końca skuteczny jak chłopak nie dokupi licencji

Te co podałem będą działały z NOD-em - te 2 pierwsze na niebiesko to były linki do takich włąśnie programów:

SoftPerfect Personal Firewall oraz NetBoz Firewall

Niżej był opis wszystkich firewalli - które free + pro i triali :frowning:

Skoro skasowałes tak ważna informację podaję tylko nazwę ponieważ pewnie dalej skosisz

a co sądzicie o takim zestawieniu? NORTON w koalicji z MCAfee Personal?nie bedzie muliło kompa>?

ale chodzi ci o antywirusy :? ? jak tak to źle. dwóch Av nie wypada posiadać. a jak o firewalle to też źle :roll:

norton antywir. (***) / mcafee personal firewall

pytam bo nie miałem do tej pory firewalla i po zainstalowaniu własnie firewalla jakos długo system sie ładuje i czasem restertuje bez powodu… i pokauje mi norton ,że auto protect jest wyłaczony!

//część posta łamiąca Regulamin została zasłonięta - squeet

:roll:

No nie dziwe sie :smiley:

//cytat zasłonięto - squeet

Zenek Rolnik jak sie znasz a widze ,że tak to podpowiedz cos? :frowning:

Z tego co pisze to widze ze pirat. A to nie jest forum na to… :roll:

nie chodzi o to że jestem pirat mam nortona z sieci z muła a to chyba nie piractwo? chociaż zależy jak na to spojrzec.

to pomożesz?

:expressionless:

nie nie pomoge bo jest to sprzeczne z regulamienm… zabrania się piracić. jest dobry cytat określający to : Piracisz, radź sobie sam.

ok zmienię forum! :lol:

A jak inaczej na to patrzeć. Program jest płatny i kupuje się go, a nie sciąga z muła. :slight_smile:

Panie Admin nie znam nikogo kto byłby na tyle swięty ,żeby miał wszystkie programy KUPIONE !

sam mam kilka kupowanych typu nero czy clon cd. i szlak mnie trafia ,ze można je miec z sieci w kilka minut na dobrym łaczu…

pozdrawiam wszystkich " ucziwych " forumowiczów!